Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Adjak neki meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Adjak neki meg egy eselyt vagy lepjek tovabb?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem neten egy sraccal,kb. ket het utan talalkoztunk es o azt mondta szerelmes belem, en vagyok neki az igazi stb.Ezt az elso talalkozo utan mondta.Egy talalkozonk volt es en leteszteltem. Egy masik neven irtam neki, es randira hivtam. O telefonszamot adott, az autoja rendszamat megadta, azt mondta nincs baratnoje, es belement a randiba. A randira termeszetesen en mentem el , amin nagyon meglepodott. Azota kb ket het ment el es minden nap azt hallom tole hogy soha tobbe ilyen nem lesz mert o engem akar, masra ra sem tud nezni, es hogy hozzuk helyre a kapcsolatot. Nos ti mit tanacsoltok, kapjon meg egy eselyt, vagy lepjek tovabb es keressek masat?
2010. szept. 25. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán a helyedbe mást keresnék. Ha már elején így kezdi...

Én nem tudnék bízni benne.

2010. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de, azt hozzáteszem, h ha engem tesztelne így le bnőm.... nem igazán tetszene.

előző

2010. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen kapcsolatot?
2010. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!