Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok rajta elmenni, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta elmenni, nem tudom mit csináljak! Nektek van ötletetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a minap láttam rajta hogy valami nincs rendben. Nagyon nehezen de kinyögte, hogy az exe iránt érez valamit. Úgy volt amikor elkezdtük a kapcsolatot 8 hónapja, hogy mindketten tiszta lappal indulunk. Ezidáig, míg össze nem költöztünk, nem volt probléma. Azt mondja hogy szeret, és le tudná velem élni az életét, és hogy a kapcsolatunkkal nincs semmi gond. Akkor most nem értem mi zajlik le benne. Azt mondja hogy mindent megadok neki. Szóval hogy velem nincs probléma. Csak Ő őrlődik magába, és engem ez kiakaszt. Nem tudom mi tévő legyek, mert nagyon szeretem, és nem szeretném ha elveszteném. NEM TUDOM MIT TEGYEK!
2010. szept. 25. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
És mi a kérdés?
2010. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szomorú,de ennek így nincs értelme(kapcsolatnak).Te mindent megadsz neki ő meg az exére gondol ez GÁZ.Szakíts és költözz,hidd el rájön gyorsan,hogy idióta volt!EZ TUTI!!
2010. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen... Valahol most kezdem érezni én is azt, hogy ezért a kapcsolatért már csak én küzdök... Ha ő is küzdene, akkor nagyon gyorsan elfelejtené az exét. Szóval szerintem ennek nyenyó. Fogom magam és tipli. Mert hát ezen sem én, de még az Atyaúristen sem tud segíteni, hisz Őt is szabad akarattal áldotta meg. Nekem olyanra van szükségem akinél én vagyok az első és nem pedig a második. Férfi vagyok csessze+! Nem valami fabadka ami ha nem kell, bedobjuk a fiókba!
2010. szept. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!