Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jobban szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobban szeressen?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal eleinte minden tökéletes volt imádtuk egymást de az utóbbi időben kezdtem ugy érezni hogy már nemannyira szeret.Amikor megkérdezem tőle hogy szeret-e az a válasza hogy nemtudom.Már tett olyan kilyelentést is hogy mindennél jobban már nem szeret de egyenlőre még nem hagy el.Néha olyan közömbösen viselkedik velem.Nagyon sokat sírok miatta nemtudom hogy mit tehetnék.Soha nem veszekedtünk soha nem adtam rá okot amiért haragudna rám,mindent megbeszélünk,minden kivánságát teljesítem de egyerűen nem értem hogy mi változott meg.Másik lány biztos hogy nincs a dologban.Azt is megkérdeztem tőle hogy mi a baja velem de azt mondta rá hogy semmi.Mit tegyek?nem akarom őt elveszíteni.
2010. szept. 25. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

t*ketlen srácokat nem szeretik a csajok, úgy tudom. Ha ő nem tudja, hogy mik az érzései, akkor mit vársz el tőle. Határozottsága=0

Saját magad érdekében vagy állítsd normális pályára, vagy keress mást aki nem azt mondja, h 'nemtudom' hanem: igen.

2010. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én ezt a t*ketlen srácot szeretem.Az meg nem fog menni hogy keressek mást mert ha én egyszer szeretek valakit akkor nem tudok mással lenni.
2010. szept. 25. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:

tökös pasi kéne neked az meg én vagyok :D


viccet félre téve ne védd már annyira hiszen megaláz téged!!

2010. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ezt a töketlen srácot szeretem".


Te viszont egy töketlen lány vagy ha ezzel a töketlen idiótával maradsz. És töketlenül boldogtalan leszel és szépen tönkremész majd a kapcsolatban. De! Hajrá csináld csak.....

2010. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, hisz a szerelmet nem lehet eröltetni. Biztos szeretett téged, de van hogy a szerelem egyszerűen elmúlik. Ilyenkor sajnos nem nagyon van mit tenni. Mindenesetre a legnagyobb hülyeség az lenne ha megalázkodnál neki és ezek után még nyalnád a seggét. Hát ez is kedves: "mindennél jobban már nem szeret de egyenlőre még nem hagy el". Nem hiszem el hogy ebből csak én szűröm le azt, hogy ez a pasi csak azért van még veled, mert még nincs friss hús.

Ha nem szeret már, akkor felesleges bármit tenned, úgyis vége lesz, csak az nem mindegy hogy meddig fogsz még szenvedni miatta.

2010. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell különösebb baj, hogy megunjon.
2010. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!