Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ha a párom éjjel mikor kimegy iszonyat zajt csap?

Figyelt kérdés

Kb rohan, dobog a sarka. Ajtót kb feltépi (előbb húzza mint lenyomja a kilincset). Villanykapcsolóra rácsap, az ágyra pedig kifejezetten sok matracmozgással mászik vissza stb az idegeimre megy. Mintha egyedül élne még mindig

Ehhez képest én óvatosan lecsusszanok az ágyról, le se teszem a sarkam míg kimegyek, lassan lenyomom a kilincset es meglassabban tolon az ajtot hogy ne nyikorogjon. Meg azt is megvarom hogy a wc ujratoltodjon es csak utana nyitok ajtot hogy amig hangos, ne nyissam, az ágyra lassan mászok vissza és apró mozdulatokkal helyezkedem el, hogy ne érezze

Én vagyok az idióta rendmániás vagy a párom a figyelmetlen?

Szóltam már neki és utána 1-2 éjszakáig figyel, aztán elfelejti. Igazat ad nekem mikor szólok, de mégis rosszul érzem magam hogy szólni kell. Ráadásul nekem ez valahogy alap gyerekkorom óta, hisz otthon a tesoimat, szuleimet se akartam soha felebreszteni


2022. szept. 3. 10:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Én is hülyét kapnék az ilyen viselkedéstől, mivel szintén úgy lettem nevelve, hogy kicsit másokra is figyeljek oda magamon kívül. Elég bunkóság éjjel csapva-vágva közlekedni, főleg ha tudom, hogy a másik könnyen felébred, és már szólt is érte.


Amúgy meg visszafordítanám a nagyfejű kommenteket, hogy "hát te nem is szereted ha ezt nem viseled el": ő sem szereti akkor a párját, ha nem hajlandó változtatni? Vagy most akkor mi van? Nem azt kérte, hogy ne menjen ki, ha megszomjazik vagy enne egy jégkrémet, vagy mittudomén. Hanem csak kompromisszumot kért, egy kicsit figyelmesebb közlekedést.


Lehet megoldás amúgy a külön alvás, vagy esetleg vegyetek külön matracot az ágyba. Így pl a mozgolódás nem terjed annyira át hozzád. Esetleg le lehet cserélni a kapcsolót olyanra, amit nem kapcsolni, hanem érinteni kell. Az talán nem lesz olyan hangos, amikor éjjel használja.


De én azt is furcsállom, hogy egyáltalán ezt magyarázni kell valakinek, hogy legyen tekintettel másokra is. Ha egyedül lakom akkor én is hangosabb vagyok nyilván. Amíg itt lakott barátnőm addig meg alap, hogy normálisan közlekedek éjjel.

2022. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Semmi tekintettel nincs rád

Engem is zavarna

2022. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ebben semmi gáz nincs. Fontos hogy az ember ki tudja aludni magát, ha fáradt vagy, nyilván feszült és dekoncentrált is leszel. Akik szerint ez baj hogy a kerdezőt ez zavarja, valszeg nem kelnek fel minden kis zajra és nem érzik át milyen ez. De valszeg ti sem értékelbétek, hs minden éjszaka 3x fel jéne kellnetek, aztán még menjetek reggel vidáman a munkaba.

Ha a párid ezt nem tartja tiszteletben éd nem figyel oda, akkor szerintem próbálkozzatok meg a különalvással. Sok pár csinálja, nyugottabbá teszi az éjszakakat.

2022. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
19%
Külön szoba, ez a megoldás.
2022. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
igen, csak téged zavar, mert mi nem élünk vele. ellenben egyáltalán nem jut el az agyáig, hogy ezzel a zörgéssel esetleg nem hagy téged pihenni. k*rvára idegesítene engem is, és elég gáz, hogy magától nincs annyi esze, hogy hajnalban nem csörömpöl ameddig a párja alszik (legalábbis próbál). nem emlékszem, hogy mondtad, hogy beszéltél-e erről vele, de ha igen, és nem fogja fel, akkor külön szoba. de nem gondolnám, hogy hosszútávon fenntartható elhidegülés nélkül
2022. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a viselkedést egy ágyban nem fogjátok tolerálni.


Aludjatok külön, vagy így előbb-utóbb szakítototok.

2022. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tedd Te is ezt Vele! Mutasd meg Neki mit élsz át, hátha ez segít! Míg nem tapasztalja meg miről is beszélsz, nem tudhatja milyen rossz ez Neked.
2022. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már az is elviselhetetlen ha egy ilyen dúvad szerencsétlen módon feletted lakik egy társasházban nem hogy veled. Nem érdekled ez nyilvánvaló.
2022. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!