Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ha a párom éjjel mikor kimegy iszonyat zajt csap?

Figyelt kérdés

Kb rohan, dobog a sarka. Ajtót kb feltépi (előbb húzza mint lenyomja a kilincset). Villanykapcsolóra rácsap, az ágyra pedig kifejezetten sok matracmozgással mászik vissza stb az idegeimre megy. Mintha egyedül élne még mindig

Ehhez képest én óvatosan lecsusszanok az ágyról, le se teszem a sarkam míg kimegyek, lassan lenyomom a kilincset es meglassabban tolon az ajtot hogy ne nyikorogjon. Meg azt is megvarom hogy a wc ujratoltodjon es csak utana nyitok ajtot hogy amig hangos, ne nyissam, az ágyra lassan mászok vissza és apró mozdulatokkal helyezkedem el, hogy ne érezze

Én vagyok az idióta rendmániás vagy a párom a figyelmetlen?

Szóltam már neki és utána 1-2 éjszakáig figyel, aztán elfelejti. Igazat ad nekem mikor szólok, de mégis rosszul érzem magam hogy szólni kell. Ráadásul nekem ez valahogy alap gyerekkorom óta, hisz otthon a tesoimat, szuleimet se akartam soha felebreszteni


2022. szept. 3. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudsz visszaaludni, vagy mi a baj?
2022. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Erre mondják, hogy lakva ismered meg igazán a másikat.

Ilyenkor jönnek elő azok a dolgok, hogy ki mit tud tolerálni a másikban. Van akit ha megkérnek akkor változtat, de vannak akik képtelenek a változásra.

Millió apró dolog lehet ami idegesíthet a másikban. Ha szóltál és nem változik akkor erre mondják, hogy megszoksz vagy megszöksz.

Erőszakkal senkit sem lehet megváltoztatni. Nem véletlenül van az, hogy az összeköltözés után sokan szakítanak. Nem rögtön, mert az elején még figyelnek egymásra a felek, hanem kicsit később amikor mindenkinek felszínre kerül a valódi személyisége.

2022. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A baj hogy felébreszt, ami megelőzhető lenne figyelmességgel.

És az is baj hogy rossz alvó, gyakran kel, gyakran ebreszr.

Ileltve az is baj hogy sokkal nyugodtabb a dolog ha apro mozdultokkal evreszt fel es a zajszint vegig halk, mintha oriasi robajjal

De a valaszod alaojan en vagyok a tulerzekeny

2022. szept. 3. 10:24
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Szereted te ezt az ember egyáltalán? Az ilyen apró piszlicsáré hülyeségek 10 év házasság után kezdik idegesíteni az embereket, amikor már nem szeretik a másikat. Kb. akkor kezdenek el nem foglalkozni azzal sem, hogy a másikat felkeltik-e vagy sem. Mintha ti előre lennétek az időben... Mi értelme van olyan kapcsolatban lenni, ahol a másik igénye nem fontos, az elvek nem egyeznek, a kommunikáció meg ilyen szr?
2022. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Elég kellemetlen az éjszakai vizelési inger, vagy amikor valakire alvás közben jön rá a szapora...

Lehet hogy te meg 100 decibellel horkolsz, és egész éjjel fingasz, csak neki nincs pofája szólni. 🤣

2022. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Én ha felébredek, mert kiment, hozzábújok, amikor visszajött az ágyba.

De én szeretem őt. Nálatok gáz van.

2022. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Itt mindenki mindenkit szakításra buzdít, de szeretjük egymást, haosnlóak az értekeink és azt nem fogunk.

Az viszont érdekelne, hogy másoknál hogy van, ez a szokás változtatható e és mennyi jogom van az ilyet felróni.

Nekem alap lenne, neki nem. Ezért is érdekel mások veleménye

2022. szept. 3. 10:31
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Pedig sajnos kérdező benne van a pakliban hogy ezek a viselkedesi eltérések is hamar kiderítik hogy nem vagytok egymashoz valók.

Nálam alapvető volt eleve a párválasztásnál hogy hasonló habitusunk legyen a párommal.


Te figyelmes óvatos vagy, ő csapkodóbb. Én is megvárom amíg a vc tartály feltölt és utána osonok ki a mosdóból és a párom is ilyen alapból.

Szerintem aranyos a párod hogy pár napig tud erre figyelni, de alspvetően nem fogod tudni megváltoztatni. És ez előbb utóbb szakításhoz vezet sajnos.

2022. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk én bagoly, párom pacsirta típus. Ő már hajnali 4-kor járkál a lakásban, beszél a kutyához, halkan, de mégis hallom, és nagyon idegesítő. Még szerencse, hogy a szobában nem csap zajt.
2022. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
És ha külön szobában aludnátok? Tudom, furcsa, de sok párnak ez nagyon beválik. Ez nem azon múlik, hogy mennyire szereted vagy sem. Ha te rossz alvó vagy, ő pedig sokat és hangosan járkál éjjel, akkor te kb alig tudsz rendesen aludni. Párszor még túléli az ember, de amikor ez rendszeres, akkor egy idő után folyamatosan kimerült az a fél, akinek ez zavarja az alvását. A nagy szerelem semmit sem segít, amikor folyamatosan kimerült vagy mert a párodtól nem tudsz aludni...
2022. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!