Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit érez, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érez, szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú pár hónapja ismertem meg. Én szerelmes vagyok belé, és ő is azt mondja ,,szeret,,. , meg hiányzom. Nem vagyunk együtt, de mikor megkérdeztem tőlle hogy szerelmes e , azt mondta nem lehet az a távolság miatt. Ez mit jelent? Hogy létezik ilyen , meglehet határozni., Hm.. ma szerelmes vagyok,(közel vagy, hm.. most nem mert távol. Áh .

Kikészülök, és mondja hogy neki igy jó, nyugodtan becézgessem hogy kicsim, meg ilyesmi. Megigérte már jó pár napja hogy szombat este, msn.-n velem lessz, most meg azt mondja hogy hát, vihar lessz, meg ilyesmik.. Szerintetek várjak rá ? Nagyon sokat sírok miatta.


2010. szept. 24. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes.
2010. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a vihar tényleg egy jó indok, mert agyonütheti a gépet, ámbár viharrol mostanság nemigen hallani.

Hány km. a távolság?

Esetleg albérlettel is meg lehet próbálkozni

2010. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én mondtam kedvéért költözöm bárhová, de mindig csak eltusolja a választ. :( Ma is ki sírtam már a szemem, és még ő van megsértődve, hogy miért nem látom optimistábban a világot? :( Aztán lelép indokkal : fáradt vagyok, megyek aludni.
2010. okt. 13. 23:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Én debreceni vagyok, ő szombathelyi
2010. okt. 13. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
:/ szerintem felejtsd el:((
2010. okt. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem dugjatok sokat és legyetek boldogok. Egyszer élünk. Am a kérdést nem olvastam, de így elsőre ez a véleményem.
2010. okt. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kössz utolsó, ha minden ilyen egyszerű lenne.. Biztosan nem sírnék.
2010. okt. 14. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!