Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Szerintetek mit csináljak? (hosszu lett nagyon)

Figyelt kérdés
Van egy srác neten ismertem meg. Megismerkedésünk után egy honapra öszejöttünk. Azt még hozá kell tenni távkapcsolat volt (600km). Jol megvoltunk egymással. Fél évig együtt voltunk jo volt minden. Volt egy oldal amin a mai napig is közösen szoktunk pokerezni. Hát ott nagyon elkezdet csajozni és én kezdtem ezt sokalni és megjegyeztem neki erre ö idötkért. 2héttel rá végleg szakitotunk mert öszejöt egy másik lányal:S De utána a másik lány viszament az exéhez ez már 2honapja. Mi azota is nap mint nap beszélünk a sráccal. pár napja megszolalt nekem hogy valamit mutat de nem mond semmit kaptam töle msn-en szivecskéket. Tegnap elött beszéltünk egymással és elmagyarázta h ez most mit jelent. Bocsánatot kért tölem és mondta h szeret és még nem találkozot ilyen lányal mint én aki igy megérti öt és ilyen joba vannak. És hogy szeretne velem kibékülni. Én most kértem töle pár nap gondolkozási idöt. Szerintetek komolyan gondolja a dolgot és kiszeretne békülni vagy csak szorakozik? Vagy egyáltalán lenne értelme kibékülni vele? (nagyon szeretem még mindig) helyesirási hibákért elöre is bocsánat. :) 17/L
2010. szept. 24. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

lehet, komolyan gondolja

de semmi értelme egy ilyen távkapcsolatnak

2010. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért nincs?:S
2010. szept. 24. 10:32
 3/14 anonim ***** válasza:

mert nem ismered személyesen

neten mindenki olyan, amilyennek látszani akar, nem mint a valóságban

2010. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
deismerem. taliztunk is. bár nem sokszor csak havonta 2-3napot:S
2010. szept. 24. 10:36
 5/14 anonim ***** válasza:

így egy kicsit más

korotok?

2010. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én 17 ö 23
2010. szept. 24. 10:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituba, nálam is minden jól kezdődött. De mivel nagy volt a távolság (Én soproni, ő pesti), hiába találkoztunk amikor csak tudtunk, hiába szerettük egymást hosszú távon nem ment. Szerintem hagyjad, bár lehet hogy a srác komolyan gondolja, mégis inkább mondj neki nemet, maximum tartsd vele a kapcsolatot a neten, legyetek haverok, aztán semmi több. Keress magadnak valaki olyat aki közelebb lakik hozzád. Kényelmesebb is és hosszabb távon fenntartható. Én ezt tanácsolnám. Nem muszáj megfogadnod, te döntesz!

22/F

2010. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen. hát igen pest és sopron távolság se kicsi:S könyebb lene a dolog ha nem ilyen mesze lakna tölem:(
2010. szept. 24. 10:54
 9/14 A kérdező kommentje:
a mi esetünkben meg hát két különbözö országrol van szo:(
2010. szept. 24. 10:57
 10/14 anonim ***** válasza:
sztem is gondold meg. Egy párkapcsolatban havi 2-3nap kevés és sokáig nem fentartható. Egy rendes kapcsoltban hetente találkoznak annyit. Az elején mikor még nagy a szerelem lehet müködő képes de utána? Átgondolnám még én ezt. Meg azt is h anyagilag is birnátok-e hosszú távon mert 600 km-re gondolom az útiköltség se kevés. Gondold át megéri e ezt neked ennyi idősen vállalnod. Mérleglj és dönts belátásod szerint.
2010. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!