Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ez gáz volt a pasitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez gáz volt a pasitól?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy pasival tegnap aki tetszett is nekem, de msn-en ismerkedtünk és csak látásból ismertem. Eljött hozzám elég helyes volt de a hátulütője az volt az egésznek, hogy úgy viselkedett mintha már ismerne. Elvoltunk dumáltunk majd lesmárolt. Iszonyat büdös fingszagú volt a szája és többször is csókolt az együttlét alatt de nem mertem neki megmondani neki, hogy nagyon büdös a szád. A végén már toltam el magamtól amit észre is vett. Nem értem nem érezte a saját szájszagát? A fogai is sárgák voltak ami nagyon kiábrándító volt. Egyszer be is fingott és röhögött de nem tűnt fel neki, hogy ez nekem nem vicces. Azóta msn-en letiltottam és most telefonon hívogat. Mit csináljak? 16/L
2010. szept. 24. 01:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egyszerü és tömör válasz: TE voltál a hülye
2010. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Uhh ez de durva:S Mondd meg neki hogy nem akarsz tőle semmit!:)

Elég kiábrándító lehetett, még belegondolva is hányingerem lett:S brrr

2010. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Igen, tanácsold neki, hogy tömesse be az összes fogát, az a baj. Ne legyen lyukas vagy szuvas foga. És napi 2x fogmosás.
2010. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ebbe te is hibás vagy... nem kellett volna hagynod h megcsókoljon és mond meg neki h mi a szitu, ne élje bele magát a dologba!!
2010. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

hát vicces lány vagy.


dugtok, aztán megakar csókolni és rájössz, hogy hopsz mégse jön be neked a csávó...

2010. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
amint megéreztem volna a szájszagát abban a pillanatban küldtem volna haza...fingszagú száj, öregem...
2010. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az együttléten nem dugást ért :D
2010. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
JÉZUSOOOM XDDDDD
2010. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem smi a fiú...én sem mertem volna a szemébe mondani...amugy a helyedben nem válaszolnák hivásaira:D
2010. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
2010. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!