Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye szerintetek is elég furcsa dolgok ezek egy pasitól?

Figyelt kérdés

lányok nektek is volt már ilyen pasitok? vagy ez igen ritka 20-ból 1 és én pont őt fogtam ki...


exbarátomról van szó.. és az érdekelne hogy minden fiú ilyen e vagy nekem nagyok az elvárásaim :O


szóval mikor még együtt voltunk.. nálunk neten közösségi oldalon nőket mutogatott nekem és ecsetelte hogy milyen jól néz ki stb.. folyton az ágyban feküdt felülni sem volt hajlandó mint egy fekvőbeteg.. :D volt hogy megkérdeztem tőle hogy átjön-e, mondja nem ér rá.. mondtam neki pedig xy kaja lesz erre mondja ráér és átjött xD úristen.. pedig ez komolyan igy volt..


szó szerint még a wc-re is kocsival ment.. akkor ha mondtam neki hogy hiányzol annyit mondott csak hogy jólvan..

meg apám előtt lekezelő stílusban beszélt velem a saját házunkban.. ez úgy volt hogy kimentem és hallgattam őket és mondja mindjárt megy maradjak.. ez volt a lényege.. mondom neki bocs hogy kijöttem...


ráadásul nem is volt olyan helyes.. körülöttünk mindenki megdöbbent hogy mi összejöttünk.. két véglet voltunk.. nem dicsekedésből mondom hanem amit másoktól hallottam..


és ezek után amit művelt szakítottam vele és még sírt is..


2010. aug. 15. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyenek a fiúk én leszbikus leszek:D

am sztem nem mind1ik ilyen, nem létezik:D

2010. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lusta tahóval jártál, most mit csodálkozol?

Még sírt is... nagyon komoly. XD

2010. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
UFO
2010. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barnamaci.
2010. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én exbarátom is vmi ilyesmi, mondjuk ennyire talán nem durva, de én mellette csak egy eszköznek éreztem magam és nem tudta kimutatni h szeret és nem is beszélt szépen velem ahogyan a te exbarátod sem, és nálunk is ez volt h mindenki azt mondta h mért vagyok vele amikor nem illünk össze szóval nagyjából tudom mit érzel és most én szakitottam vele és ő is sírt nekem h mostmár változtatna mindenen de sajnos már késő én már nem engedem.. ugyhogy te is pont egy ilyet fogtál ki.. nem érdemel meg.. ez van 19/L
2010. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi csajok, én nem ilyen vagyok. ;) 24f
2010. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez valamilyen szinten téged is minősít...
2010. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!