Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ez gáz volt a pasitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez gáz volt a pasitól?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy pasival tegnap aki tetszett is nekem, de msn-en ismerkedtünk és csak látásból ismertem. Eljött hozzám elég helyes volt de a hátulütője az volt az egésznek, hogy úgy viselkedett mintha már ismerne. Elvoltunk dumáltunk majd lesmárolt. Iszonyat büdös fingszagú volt a szája és többször is csókolt az együttlét alatt de nem mertem neki megmondani neki, hogy nagyon büdös a szád. A végén már toltam el magamtól amit észre is vett. Nem értem nem érezte a saját szájszagát? A fogai is sárgák voltak ami nagyon kiábrándító volt. Egyszer be is fingott és röhögött de nem tűnt fel neki, hogy ez nekem nem vicces. Azóta msn-en letiltottam és most telefonon hívogat. Mit csináljak? 16/L
2010. szept. 24. 01:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
:DD hát hagyd, hadd hivogasson, majd megúnja.
2010. szept. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Ilyenkor nyugodtan nyomd le a telót. Pár alkalom után csak észreveszi, hogy nem kívánatos személy.
2010. szept. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is egy árulkodó jel, hogy még az apróságai is óriásinak tűnnek neked. Csak nem tetszett annyira akkor. :D
2010. szept. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
külsőre jó volt de így hogy közelről láttam a sárga fogait és éreztem azt az erős szájszagát így nem jön be annyira tényleg :S:S
2010. szept. 24. 02:06
 5/27 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem mondod meg neki telefonon, hogy büdös volt a szája azért tiltottad le? Hidd el, hogy utána békén hagyna :D

18/F

2010. szept. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
szia mond meg neki h nem szeretnél tőle semmit és kész lépjen tovább ne hívogasson találjon magának mást 21/f
2010. szept. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
hát ha holnap is hív megmondom neki mert ilyen büdös szájszagot se éreztem még
2010. szept. 24. 02:17
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Küldj neki egy SMS-t:


Szia:


Nekem ezt kellemetlen elmondani, de ha szeretnél tőlem valamit, akkor előbb menj el fogászatra egy fogkőleszedésre. Aztán fogmosás. Mert így nem tudok veled smárolni. Bocs hogy szóltam.

2010. szept. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem irtó nagy bunkóság amit csinálsz. Már akármilyen szegény, akármennyire is megundordtál tőle, azért annyi kijárna neki, hogy telefonon megmondod neki, hogy már nem tetszik és ne vesztegess rád az idejét. Ez annyira alap, hogy erről nem is kellene beszélni.
2010. szept. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
vegyél neki fogkefét meg fogkrémet!
2010. szept. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!