Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől fél? Többi a magyarázatban.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fél? Többi a magyarázatban.

Figyelt kérdés

az van hogy:

14éves vagyok,a pasi 17 és 3hónapja találkozgatunk mégis olyan idegennek érzem és így nem is smárltunk még...

Ő tudatomra adta h szeretne velem de csak msn-en mondta és az megint más mint megtenni. Nem tom mitől fél, szntem semmi félni valójának nem kéne hogy legyen mert nem utasítottam el eddig semmiben...a kezemet már fogja meg puszit is ad de azt se a számra:S nem értem hogy mitől fél ő azt mondta hogy nekem kéne megtennem az első lépést mert fél hogy elutasítom...nem is értem 3év van köztünk, szóval inkább nekem lenne félni valóm,mint neki szerintem.

Az idegenkedést pedig azért érzem mert mindig csak sétálgatunk a városba és igazából mindig nyilvános helyen vagyunk...szerintem ezért érzem úgy hogy alig ismerem...

Tegyem meg az első lépést én? vagy meddig halogassam még?

Mert szerintem egy 17éves pasi nem bírja ezt hogy csak sétálgatunk,és ha úgy gondolja hogy velem még smárolni se lehet akkor előbb utóbb a hátam mögött valakivel megcsal.. ezért kéne lépnem valamit...:S Holnap talizunk este ezért gyorsan segítsetek abban hogy mit tegyek...:S


2010. szept. 23. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ártatlanságodtól? Talán nem mer ilyen fiatalon megrontani:P
2010. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megcsalna??Ő az aki biztos nem fog, mert még téged sem mer megcsókolni. Te vagy az első barátnője?Mert akkor megértem, de azért 17 évesen illene valamit lépnie már. Mond meg neki, hogy szedje össze magát legyen férfi és csókoljon már meg.
2010. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemén vagyok az első barátnője volt elöttem egy 2éves kapcsolata :D
2010. szept. 24. 17:03
 4/7 A kérdező kommentje:
ma megpróbáltam kezdeményezni...de csak ugyvette hogy ugyis puszitkap ugyhogy alapbol fordította a fejét: =/
2010. szept. 24. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a helyzetben vagyok mi is ennyi idősek vagyunk, csak h mi 1 hónapja vagyunk együtt.. és mi sem csókolóztunk még..:S Szerintem utalj arra h megszeretnéd csókolni...hátha leesik neki.. sok sikert:)
2010. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kezdünk haladni... szntem jövöhét este csak megcsókolmár:D
2010. szept. 26. 22:18
 7/7 A kérdező kommentje:
tudtam:DDD okt.1. elsőő közös csók :)
2010. okt. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!