Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik. Gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik. Gáz a dolog? (Amit magyarázatban írtam. )

Figyelt kérdés
Szóval: A lány egyik ismerősöm exbarátnője. Nem ismerem a lányt, csak mindíg látom, hogy megnézi az adatlapomat vipen. Szerintetek nem gáz ha felveszem msnre? Mert h ismerősöm exe, meg nem is ismerem.. Amúgy a lánynak nincs senkije!
2009. jún. 20. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem felveheted nyugdtan.
2009. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vedd fel szerintem egy próbát megér:)
2009. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Engem csak az feszéjez, h ismerősöm (oszt.társam) exe. Bár már előfordult ugyanezzel az oszttársammal, h egy másik exébe szerettem bele, de az se zavarta. (most mit tegyek, egyezik az "izlésünk":D)Úgyhogy szerintem ez se zavarná, csak ebben a témában nem vagyok az a nagyon bevállalós.:$ Meg félek attól, h a "mizu"-ra aztmondja h semmi, és megáll a beszélgetés:$ (De leht csak túl sokat filózok ezen?:S:$)
2009. jún. 21. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Van benne valami igazság hogy sokszor igy állnak meg beszélgetések.De ha egyik ismerösöd exe akkor biztos ismemered vagy találkoztatok már nem ?

Csak van valami közös témátok amiröl tudtok dumálni..

2009. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. még sosem találkoztunk. Totál idegenek vagyunk egymás számára. Csak látom, hogy mindíg nézi vipen az adatlapom (meg mondjuk én is az övét, de ő kezdte, meg ő nézi gyakrabban. én csak az utóbbi 1-2héten nézem meg csakran.) A közös témával meg az a helyzet, hogy nekem nem szokott gondot jelenteni elbeszélgetni bármiről, bárkival Ezzel még sose volt gondom. Attól féle, h ha itt megáll a beszélgetés, arra nem fogok tudni mit lépni. Mert ha nem áll meg, akkor semmi gond. Nagydumás vagyok.:)
2009. jún. 21. 00:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nézte meg az adatlapodat először és azóta is nézegeti, az annak a jele, hogy tetszel neki. Ha tetszel neki, akkor meg nem fog megállni a beszélgetés. Lehet, hogy pont arra vár, hogy kezdeményezz. Végülis te vagy a fiú.
2009. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a kérdést, mert lenne hozzá kiegészítésem és kíváncsi vagyok a véleményetekre/tanácsotokra így! Szóval. Utána kiderült, hogy a lánynak van egy barátja aki kiment 7hónapra Ausztráliába és addig szakítottak. a srác visszajött, és össze is jöttek, de szakítottak kb. 1 hónapja. A lánnyal többször beszéltem, de mindig csak ilyen általános dolgokról. Nem tudom, hogy tudnám "elintézni" h talizzunk esetleg, illetve, hogy hogyan kezdjek hozzá, hogy a végén vmi jó süljön ki belőle. Válaszaitokat előre is köszönöm!:)
2009. szept. 8. 23:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudod elintézni,hogy talizzatok,hogy elhívod. Ne csak annyit írj,hogy mizu? Kérdezz valami konkrétat,amire ő is értelmes választ tud adni.Ha úgy áll hozzád,hogy látod szivesen beszélgetne,akkor felvethetnéd,hogy szivesen megismernéd és lenne-e kedve egyik nap eljönni ide és ide. Egy kalappal :)
2009. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!