Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok. Van valaki kecskemétrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Van valaki kecskemétről aki a fordanba is lejár csocsózni meg biliárdozni? Jó hely az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden hely jó az ismerkedésre, ahová emberek járnak. Csak kerüld el a lepusztult putrikat, ahova az alkeszek járnak.
2010. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam párszor még tizenévesen, de inkább ilyen harmadosztályú idősebb fószerekkel volt tele. Nem tudom azóta milyen, ez pár éve volt, én pár alkalom után nem mentem többet, akkor is csak azért, mert oda foglaltak helyet biliárdozásra, de ha nem eleve társasággal megyek, akkor nem tudom mi a fszt kezdtem volna magammal, szerintem szar hely.
2010. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!