Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Én már tanácsta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Én már tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottam a barátnőmmel és rohadtul hiányzik, én mondtam ki, de hosszú előzményei voltak. Nem volt már jó se együtt se külön és elég keveset találkoztunk. Mindig a hibáimra mutatott rá és sose tudott elfogadni olyannak amilyen igazán vagyok, változhattam volna én is persze, de nem ment. Azt mondta szeret és néha nagyon is éreztem, de mikor szakítottunk azt mondta, hogy én nagyot vesztek vele és soha nem lesz olyan barátnőm mint ő. Azóta nem beszéltünk és szerintem már van másik pasija is.

Felejtsem el vagy keressem meg?


2010. szept. 23. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
csöppet beképzeltnem hangzik a csaj. felejtsd el. keress mást.
2010. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mond neki hogy please don't go :D szerintem ne hagyd menni ha ezt elénekeled neki így akkor tuti nem megy el :D


http://www.youtube.com/watch?v=85ioAUkabe0

2010. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen sokan azt mondják, hogy az és ő azt mondja hogy van is mire, de hát az érzéseim nem tudom befolyásolni.
2010. szept. 23. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hangzik egyenrangú kapcsolatnak.
2010. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát sose volt az de 1 évig működött kisebb nagyobb hibákkal. Nem is egy társadalmi osztály:(
2010. szept. 23. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Na és. Nem személyzetnek fogadott fel.
2010. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kettőnk között nem volt gond inkább a család.
2010. szept. 23. 16:35
 8/9 A kérdező kommentje:
Néha én is bunkó voltam vele meg türelmetlen és jobban is megbecsülhettem volna, de már késő?
2010. szept. 23. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Bizonyítottan nem működik.
2010. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!