Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na pasik valaszoljatok!?

Figyelt kérdés
kb 2 honapja dolgozom egy lakasnal ahol a tulaj fia elegge jol nez ki de nem ertem a viselkedeset sose koszon (mondjuk a sajat testvereinek se surun szokott) viszont allandoan nez meg megy le a lepcson es visszanez ram, es mikor csak en meg o vagyunk a lakasba rendszeresen boxer alsoba flangal de amint nyilik a bejarati ajto mar fel van oltozve szoval kivancsi lennek hogy ez nallatok pasiknal csak ugy szokas vagy jelent valamit? 21L
2010. szept. 23. 04:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
pffffffff büdös testét mutogatja hagyadd nem százas
2010. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
21 eves o is es nem lattam a kukijat:) nem fekhetek le vele mert o mas vallasi nezeteked gyakorol :P es azert fogom leverni mert allandoan beszologat de a multkor nekiment az ajto felfanak annyira nezett en meg kirohogtem XD
2010. okt. 3. 22:23
 13/13 A kérdező kommentje:
ja es amugy jol nez ki vagyis nekem bejon :)
2010. okt. 3. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!