Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándulnátok? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyet hogy beleszerettem 1 lányba, akiről kiderül hogy van cigány vér az ereiben. (Normális, nem raj)

*/F


2010. szept. 23. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ha normális rendszeresen fürdik és ápolt no meg tanulgat is és nem segghülye akkor nem ábrndulnék ki ha bár a családjávan vigyáznék... de személy szerint én nem kezdenék ilyenekkelett volna nekem is alkalmam cigány csajjal kavarni aki félig volt az de kihagytam mert az apja sittes volt és nem akartam hogy egyszer bajba kerüljek miatta...
2010. szept. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha még szeretnél élni egy kicsit felejtsd el, gondolj a szép nagy családjára...
2010. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jó tanuló, jó körülmények, no alcohol...
2010. szept. 23. 00:18
 4/11 anonim ***** válasza:
de a rokonság a család azokat ismered már? mi van ha a fél család börtöntöltelék és bűnöző?
2010. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba...
2010. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha szereted szard le a származását. teljesen normális lehet attól még..
2010. szept. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha jó tanuló, jó körülmények (tehát a családja nem putrilakó), no alkohol, akkor mégis mi a bajod? Arról nem tehet, hogy milyen származásúak egyes felmenői.
2010. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így nem ábrándulnék ki. Batiz András pld. roma csajt (de jobb fajtát) vett feleségül. Daróczi D. is az volt, mégis "normális" volt. Szóval ha csak van az ereiben egy kis c.vér, ettől nem ábrándulnék ki.
2010. szept. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedvesem roma, egyetemre jár, saját magát tartja el, mert a családja rémes. Együtt vagyunk majd egy éve, s minden tökéletes.

Csak keveset kell látogatni a rokonokat... :D Egyébként bármilyen furcsa, ki kell mondani, hogy vannak normális cigányok. A vicc az egészben, hogy a többiek ezért lenézik őt.

2010. szept. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan lány mint más.A származását nem ő választaj.Ha normális akkor nyugodtan járj vele.Pl. a szomszédom apja cigány, de ő kifejezetten utálja azokat a cigányokat akik putrisok.Ő jogot végzet, meg betegápolóként is dolgozik.Igaz 3-an vannak gyerekek,de mind a 3 gyerek normális és ebből 1 az aki az apjára hasonlít, a másik 2-n egyáltalán nem jön le h. az apjuk cigány.
2010. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!