Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom néha kiborít, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom néha kiborít, mit kellene tennem? (lent)

Figyelt kérdés

szóval.. a barátom képtelen beismerni, ha hibázik.. hiába mondom el neki 25 félképpen, hogy miért volt tökfej, akkor se lehet megmásítani az álláspontját.. vagyis látom rajta, hogy leesik neki a dolog, de, hogy ezt nekem is bevallja, arra már egyáltalán nem képes.. a kapcsolatunk alatt ha 2szer kért bocsánatot.. szeretem őt mindennél jobban, de ez az egy hibája kezd kiborítani nagyon.. hogyan vezethetném rá egy kis önkritikára? hogy ő is ember, és nem bűn hibázni, amiért elnézést kell kérni?

egy éve vagyunk együtt..

19/L


2010. szept. 22. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10:27-es !Én vagyok az egyik, aki azt írta, hogy próbálom elfogadni a heppjeit. És hogy miért teszem? Mert ezeket ellensúlyozza a rengeteg szeretet és jó amit mellette ad! Nem teszi tönkre az életem, az hogy vannak ilyen pillanatai, szerintem még nem ok a szakításra.Nehezen viselem igen, főleg, ha olyankor talál meg, amikor mondjuk nekem is nehéz napom van. De szeret, szeretem, és ezért érdemes kitartani. Most azt az időszakunkat éljük, hogy csak beszélgetünk, beszélgetünk, mert rájött, hogy kezd engem kiborítani, és nem lesz jó vége..És próbál ellene tenni. És hagyjam el?!

Van sok más férfi,igaz. És ők tökéletesek? Gondolod nekik nincsenek rossz tulajdonságaik, amiket mondjuk tolerálni kell? Mindenkinek van!

2010. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az előttem írónak tökéletesen igaza van! Néha kiborít de mindig mellettem van ha szükségem van rá és igyekszik nem az idegeimen ugrálni. Sok mindent már megtett értem amiről tudta h nekem mennyit is számít! És abban is van igazság h senki se tökéletes mással se biztos h könnyebb lenne.
2010. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, megpróbálom követni a ti példátokat, és elfogadni ezt a hibáját úgy, ahogy van, mivel tényleg több jót ad mint rosszat, szóval megéri, és nem akarom elveszíteni :)

és nektek is kitartást a továbbiakban :)

2010. szept. 24. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!