Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom néha kiborít, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom néha kiborít, mit kellene tennem? (lent)

Figyelt kérdés

szóval.. a barátom képtelen beismerni, ha hibázik.. hiába mondom el neki 25 félképpen, hogy miért volt tökfej, akkor se lehet megmásítani az álláspontját.. vagyis látom rajta, hogy leesik neki a dolog, de, hogy ezt nekem is bevallja, arra már egyáltalán nem képes.. a kapcsolatunk alatt ha 2szer kért bocsánatot.. szeretem őt mindennél jobban, de ez az egy hibája kezd kiborítani nagyon.. hogyan vezethetném rá egy kis önkritikára? hogy ő is ember, és nem bűn hibázni, amiért elnézést kell kérni?

egy éve vagyunk együtt..

19/L


2010. szept. 22. 22:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
50%
zárd be magad, akkor többet biztos nem fog kiborítani. (kupak, fedél etc.)
2010. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sehogy nem fogod tudni "megnevelni" fogadd el vagy hagyd el. Nálunk ugyan ez van és engem si kiborít kb most is 200 a vérnyomásom:@:@
2010. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ebből táplálkozik a férfiassága, te meg elvennéd tőle? Szerintem ha bocsánatot kérne, akkor úgy érezné, hogy lealacsonyodott a szemedben, helyre kéne állítani az önbizalmát, lehet, hogy el is hagyna.

Viseld el, vagy alázd meg, de onnantól te hordod a nadrágot, ami nem fog tetszeni egyikőtöknek sem. Valamit valamiért.

2010. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23:09 az én vérnyomásommal is kb ez a helyzet most...próbálom megbeszélni, próbálom megoldani, ő meg becsukódik, mint egy kagyló, és persze én hibáztam...igyekszem elfogadni, hiszen szeretem, és ő is elnézi és az én heppjeimet, de egyre nehezebb....
2010. szept. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A két válaszoló (1 és 3) és a kérdező kapcsolata töbkre fog menni. Szóval inkább most lépjetek le, míg nem késő, mert a barátotok tönkre fog tenni benneteket.
2010. szept. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó! már késő..az idegeimnek már annyi. Mostmár eljutottam arra a szinte, hogy nem tud bántani, akármit mond lepereg. Nem tudja elfogadni, hogy idegesít mikor meg akar nekem vmit magyraázni ami tuti nem ugy van (most pl azon ment a vita, hogy hány napot dolgoztam a héten) na ezt azért már csak jobban tudom. Rájön h igazam van és neki áll bunkózni. Igaza volt valamelyik előttem írónak énis probálom így elfogadni, emrt tudom, hogy ő is nagyon sokat elnézett már nekem, de napról napra nehezebb lesz! Kezdem énis ugy érezni h ennek így fuccslesz a vége.
2010. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De ezeket miért kéne elnézni? Nem értelek benenteket. El kell fogadni a másikat, de van egy határ. Ezt a határt ti vagy nem érzitek (emeri méltóságotok fogor kockán és majd később az életetek) vagy elmosódik (azaz érzelmileg össze vagytok zavarodva).


Ez nem olyan ,hogy én megöltem a kutyád, öld meg az anyámat. Érzitek már a különbséget? Azon vitázni, hogy hányn apot dolgoztál? Normális emberre vall? Mert ilyet normális ember NEM csinál. Nincs hobbija, nincs jobb dolga? Máson nem tudja kitölteni a stresszt csak rajtatok?


A legundorítóbb, ha valaki a stresszt (mindennapi, kapcsolati stb) a szerettein tölti ki és nem azon, akire irányulna.


Többre kéne magatokat nézni és lépni. Nem csak egy férfi van a világon. Hál égnek. Sose értettem azokat, akik csak dolgoznak, majd hazamennek és b*szogatják a másikat. Semmi értelmes dolog, hobbi, közös hobbi, esetleg cél (közös és magán).


Ja és tudjátok mi a legnagobb baj? Hogy ti ezt szeretitek. Igen az ember szereti a hullámvölgyeket. Ezért nézünk drámák után vígjátékokat. Ez olyan, mint a drog. Nagyon rá lehet kattanni. Utána majd a következő kapcsoaltotokban is elvárjátok ezt, ha meg nem kapjátok, kiprovokáljátok.

2010. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tudtátok, hogy a fiúkat nem lehet megváltoztatni?...max ideig óráig...hozzájuk alkalmazkodni kell, és jól kezelni a srácot...ha jól csinálod, akkor bocsánatot fog kérni...én legalábbis erre jöttem rá az elmúlt időben:D...szerencsétlenség...de ez van...:(:D

22L

2010. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat :)
2010. szept. 23. 11:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen probléma ne aggódj, nekem se ismeri be ha tévedett/hibázott, az önbecslésének ez nagy pofon,már rájöttem. Azóta nem erőltetem h igenis mondja ki, mert az úgy fair (kivéve persze ha különöen nagy dologról van szó), csak eltűröm és mosolygok magamban egy jót h milyenek is a férfiak (tisztelet a kivételnek). :)
2010. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!