Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már kiabálós veszekedésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kiabálós veszekedésed a pároddal? Mondtál olyat a vita hevében, amit nem gondoltál komolyan és megbántál?

Figyelt kérdés

Mi most vagyunk túl az első ilyenen, 2 év után. Sajnos eléggé kikeltem magamból, üvöltöztünk (ezt ő is), illetve mondtam pár olyan dolgot, amit nem is gondoltam komolyan. Pl., hogy nem szeretem, meg hogy hülye picsának tartom. Azt mondta, ezek nagyon fájtak neki.

Másnál is fordult elő már ilyen? Hogyan tovább egy ilyen után, csak túlléptek? Beszéltek róla, vagy inkább nem? Korai egy ilyen durvább veszekedés ennyi idő után?


2022. aug. 1. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Volt. Bár nem tudom, én többnyire csak az igazságot mondom, a fájdalmaimat, amik rosszul esnek. Inkább a megfogalmazással van baj és azzal, hogy sírva mondom és próbálom túlkiabálni őt. Talán az volt a legdurvább, amikor azt mondtam, hogy hazudik. Nem konkrétan hazudott, csak nem tartotta be az ígéretét. Illetve ritkán káromkodás, de én azt sose szoktam magamtól, csak arra reagálok, amikor ő mondja. Tudom, elég gyerekes, de egy "bzdmeg"-ra kicsúszik egy "te bzdmeg".
2022. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kiabáltam még nővel - és a hangomat sem emeltem fel -, csúnyán sem beszéltem velük egyszer sem, még annyira sem, hogy azt mondjam: "te hülye", nem is csapkodtam vagy törtem el semmit. Voltak feleségeim és számos hosszabb - rövidebb kapcsolatom is, és időnként viták is persze. F52.
2022. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én elhagytalak volna, mert szándékosan megbántani a másikat az egyik legnagyobb tahóság.


Igen, mi is kiabáltunk már (ritkán), de tiszteljük annyira a másikat, hogy nem bunkózunk.

2022. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!