Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha a stílusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a stílusom elegáns be jön a fiúknak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretek elegánsan öltözködni és egyedien. Ezért sokan nagyon komolynak gondolnak. Attól félek hogy ezért nincs pasim mert félnek tőlem. Pedig igazából nagyon lökött vagyok és laza. De az öltözködésemen nem akarok változtatni. Milyen fiúknak jön be az ha egy lány tényleg elegánsan öltözködik? De nem csak olyan mű elegáns hanem tényleg! és olyan klasszikus stílusom van mint Audrey Hepburnek csak fiatalosabb. Am 16 vagyok
2010. szept. 22. 17:46
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem bejön a stílusod:)
2010. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt gondolom! Csak hát először az látszik és sajnos sokan az alapján ítélnek meg!
2010. szept. 22. 18:35
 13/17 A kérdező kommentje:
oh köszönöm! Végre valaki megdicsért!
2010. szept. 22. 18:36
 14/17 anonim ***** válasza:

A normális pasik nem néznek le!:) nekik bejön, az ilyen vagány, piás nagydumájú srácoknak enm, mert ők csak baszni akarnak. A csajoknál is ilyemi a helyzet. nem tetszik nekik h más vagy.

Nekem szintem bejönne, de biztos h nem zavarna:D

16/F

2010. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Milyen jó lenne ha erre felé is lennének ilyen lányok :D (amúgy pont van egy nagy Audrey Hepburn festmény a falamon :D)

Én így szoktam öltözni kb.:

[link]


17/F

2010. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

19:44-es ezt tetszik:D

amugy en lany vagyok,de en sem vagyok oda az ilyen folyton szoknyas ,masnis bluzos lanyokert.

2010. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Sztem nagyon csinosan öltözködöl :) És biztos hogy nem ez miatt nincs pasid :D
2010. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!