Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha a stílusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a stílusom elegáns be jön a fiúknak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretek elegánsan öltözködni és egyedien. Ezért sokan nagyon komolynak gondolnak. Attól félek hogy ezért nincs pasim mert félnek tőlem. Pedig igazából nagyon lökött vagyok és laza. De az öltözködésemen nem akarok változtatni. Milyen fiúknak jön be az ha egy lány tényleg elegánsan öltözködik? De nem csak olyan mű elegáns hanem tényleg! és olyan klasszikus stílusom van mint Audrey Hepburnek csak fiatalosabb. Am 16 vagyok
2010. szept. 22. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16 évesen lehet, hogy kicsit megijednek egy ilyen lánytól. Ez nem baj, hogy így öltözködsz, mert nem feltétlen kell mindenkinek megfelelned! A picit idősebb pasik meg szeretik a komolyabban öltözködő lányokat:)
2010. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gabriell88 ***** válasza:

bár énm 22 éves vagyok, de én is szeretek elegánsan öltözködni, megis kaptam h biztos komoly csaj vagyok és velem nem lehet szórakozni.. hááát nem isXD

félre téve a tréfát nekem most van barátom, nem baj ha úgy öltözködsz, sőt! főleg ha így érzed jól magad! Szerény véleményem szerint a nő legyen nőies és elegáns, ettől vagyunk azok akik...

Bár én néha kicsit csempészek bele egy kis változatosságot

pl:térdig érő szoknya, poló (nem kivágott) kosztümfelső, és sál lehetőleg színes

De volt már olyan is h megkérdezték mégis milyen stílusban öltözködök...(farmer, cipő, egy sima felső és rá egy kosztum kabát és kék sál)a válaszom az volt, h amiben jól érzem magam:)

2010. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Hogy érted hogy elegánsan öltözködsz? Pl. miket veszel fel? Csak úgy érdekel:)
2010. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És erről 16-17 éves fiúk mit gondolnak? Néha az az érzésem, hogy lenéznek de a lányok is! Néhány ismerősöm szerint ezért nem tudok bepasizni mert nekik a tornacsuka,fekete répa gatya és giccses 'feliratos' póló tetszik! Még azoknak is akiknek ennél sokkal jobb ízlésük van. pedig sztem nem vagyok csúnya! ( és nem vagyok nagyképűxD)
2010. szept. 22. 18:07
 5/17 A kérdező kommentje:
Szoknya, persze nem mini hanem mondjuk éppen térd fölé érő. Magas sarkú de nem tűsarkú mer attól hányok! Egyszerű felsők. Masnis pulcsik hogy azért kicsit gyerekes legyen. Ezüst nyaklánc. Egyszerű harisnya vagy nadrág. tehát egyszerűen öltözködöm de elegánsan és fiatalosan. Anyuék meg a nővérem aki 25 éves mindig el vannak ájulva tőlem.
2010. szept. 22. 18:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát én 16-17 éves fiú vgyok és állíthatom h semmi problémám nincs az öltözködéseddel. Me ha már túlvagy 4-5 répagatyás klóncsajpn akkor kell egy kis változatosság. nekm nem volt 2 egyforma öltözködésű barátnőm;). és speciel én mindig a vmijen módon kitűnő lányokat sztem szval aki vmilyen módon kirí a töbegből és te biztos ilyen lehecc:)
2010. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Krissz93 ***** válasza:

És milyen bugyit hordasz? Mert az is nagyon fontos! :D

Az ilyen óriás ejtőernyős zsákok már kimentek a divatból

2010. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem olyan bugyikat hordok! de nem nagyon van kedvem beszámolni róla!
2010. szept. 22. 18:19
 9/17 A kérdező kommentje:
és az a fiú akinek ez bejön annak milyen a stílusa ill. hogy viselkedik?
2010. szept. 22. 18:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nem egy fajta fiú, akinek teccik a stílusod. Többfélének is lehet. De azt garantálom hogyha elöbb megismernek nem fog számítani semmit a ruházat.
2010. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!