Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire örülnél neki?

Figyelt kérdés

a páromnak szeretnék venni egy plüssz majmot...amihez saját kezüleg csinálok egy sziv alakú képkeretet és beleteszem a közös képünket.Lassan 2 hónapja járunk.Fiúnak adnám.

Te mit szolnál hozzá?

Ja és csak ugy adnám neki....


2010. szept. 22. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog hogy saját kezűleg készítessz neki ajándékot.

De a plüss...hát nem tudom annak mennyire veszi hasznát egy fiu.Lehet valami férfiasabb ajándék jobb lenne.

De ha szeret akkor ugyis mindegy mit adsz neki,mert a lényeg,hogy tőled kapja:)

2010. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A majom arra a célra szolgál,hogy a kezében lesz a képkeret:)
2010. szept. 22. 16:47
 3/14 anonim ***** válasza:
csak úgy sztem ne vegyél neki ilyet...csak úgyra vegyél egy csokit vagy vidd el moziba. Hidd el, később gondjaid lesznek hogy mit vegyél szülinapjára, névnapra, esetleg évfordulóra, valentin-napra.
2010. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Funktasztikus ***** válasza:
háht azért még kicsit korai :)
2010. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem jó lesz :d én örülnék neki.^19/f
2010. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szív alakú képkeret és plüss? Figyelj jól: ha férfinak veszel ajándékot akkor a szív motívumokat és a plüss szarságokat hanyagold.
2010. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos ajándék :)
2010. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmi gond nincs ezzel, jó ajándék, csak azt nem értem minek 2 hónap után, de te tudod. Aki szerint, meg férfiasabb kéne, annak nincs igaza. Nem kell minden ajándéknak férfiasnak lennie... Szeretetből jövő ajándék, amit bárkinek adhatnál. Nincs ráírva, hogy férfinak vagy nőnek lehet csak szívecskét vagy plüsst adni.
2010. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó, jó, de egy csavarhúzó készletnek jobban örülnék.
2010. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Krissz93 ***** válasza:
Vegyél neki kést vagy fúrópisztolyt, annak jobban örülne. Nem azért, hogy megsértselek kedves kérdező, de ha isten ments én kapnék ilyen ajándokot, akkor kapásból hajítanám ki a kukába..
2010. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!