Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs már szükség rendes fiúkra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aston kérdése:

Nincs már szükség rendes fiúkra?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom az évek során, hogy a rendes fiúk ideje lejárt. Tényleg így van ez? Én szeretni akarok, szeretetet adni. Biztonságot, megértést, támaszt, bizalmat, menedéket, ezt várom el a másiktól is. Nincs már erre szükség? Ma már nem kell senkinek komoly kapcsolat? Annyi lány panaszkodik a "barátjára", hogy nem foglalkozik vele, nem becsüli, kihasználja, bántja, mégis vele van. Olyan dolgok után sírtok, ami nálam alap lenne, hogy megadom a másiknak, hisz szeretlek! Akkor miért a rossz kell nektek? Miért van ez? Vagy vannak még olyan rendes, értékes lányok, akik szintén az olyan érzéseket, igényeket keresik, mint én? Csak ritka mint a fehér holló...?
2010. szept. 21. 18:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Gumicukor válasza:)

Hány éves vagy és merre vagy?:)én nem találok 'rendes' pasit mert a párommal is a kapcsolatban elhanyagoltnak érzem magam

2010. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Elég szomorú, hogy valaki a társa mellett is egyedül érzi magát. Nem igaz, hogy ezt egy fiú nem veszi észre...Nagyon sok lány mesél ehhez hasonló dolgot. Emiatt jött ki belőlem ez a kérdés, hogy miért nem becsülik meg a fiúk a lányokat, és ha rosszul bánnak a lányokkal, akkor miért vannak velük? Nem hiszem hogy a lányok ilyen kapcsolatra vágynak, vágytak egész életükbe.


Én egyébként 22 éves vagyok, és Miskolcon élek.

2010. szept. 21. 19:33
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

Ne sajnáltasd magad csak azért, mert nincs nőd... Tipikus szöveg azok szájából, akik perpill egyedül vannak. Hidd el nem fog ez sokáig tartani, utána meg majd röhögsz magadon, hogy ilyeneket írtál.

Nekem sincs pasim, pedig nem vagyok rossz préda. De ez van, bele kell törődni abba, hogy nem a rendességen és aranyosságon múlik az, kibe szeretsz bele.

Én is olyat szerettem nagyon sokáig, aki semmibe vett. Tudom, hogy nem kellett volna és nem érdemelt meg, de ez van. Egyszerűen beleszerettem. Igaz ennek már jóideje vége, hálistennek.

És ismerek olyan nagyon rendes fiúkat, akik tényleg mindent megérdemelnének, mégsem érzek irántuk többet barátságnál.

A szerelem a világ legfurcsább dolga. Logikát ne keress benne...

2010. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 3 évben szinte folyamatosan kapcsolatban voltam. A legutóbbi barátnőm pedig nagyon becsült és boldog volt, hogy velem lehetett. Nem érzem azt magamon, hogy amiatt panaszkodnék, mert nem foglalkoznak velem a lányok. Én ezt a jelenséget látom, láttam, és most jutottam el odáig, hogy megkérdezzem az internetes közösséget erről a dologról, mert lehet csak az én környezetemben találkoztam ezzel, de ezek szerint mások is ezt látják.
2010. szept. 21. 20:13
 15/25 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi, néha kicsit erősen fogalmazok!

Arra akartam kilyukadni, hogy sokszor nem az számít, hogy rendes-e a választottad. Nyílván olyat keresel, aki kedves és törődik veled, de több esetben esel bele olyanba, aki ennél jóval kevesebb. És ezen sajnos nem tudsz változtatni...

Jó a gondolatmenet, csak gyakorlatban nem lehet alkalmazni...:) Ennél bonyolultabb az érzelmek világa...

2010. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

És általában a párnélküli srácok sírnak itt, hogy milyen rendesek, és mért nincs barátnőjük...

Nem látnak a dolgok mögé még. De idővel rájönnek ők is, hogy a szerelem sokkal összetettebb dolog, mint képzelik.

2010. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Tudom...De azért megnyugtató, hogy nincs nagy baj. Nem haltak még ki azok, akik igényes érzelmi életet szeretnének élni.
2010. szept. 21. 20:20
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg azok találnak majd előbb utóbb egymásra... :)
2010. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát igen, kevés rendes lány/fiú van, és így nehezen találunk egymásra. Én itt vagyok 19 évesen, nem vagyok ronda, a testalkatom átlagos, de dolgozok rajta stb tehát nem hiszem, hogy a külsőm miatt van, nem járok bulikba meg ilyenek, nem hiányzik ez a "tombolás" meg kiélés, és nem találkoztam eddig olyan lánnyal, aki ezt értékelné. Csupán "legjobb barát" szinten.

És nem értem amúgy, hogy aki a barátunk abba miért ne lehetnénk szerelmesek egy idő után? Szerintem az az igazi, mikor a szerelmünk nem csak 1 csaj/pasi a sok közül, hanem egyben a barátunk, társunk, másik felünk stb...

19F

2010. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
21f (nemsokara 22 vagyok) nekem meg egy csok sem jott ossze, engem is csak baratkent foganal el a lanyok pedig nekem sem a kinezetemmel van gond . Es en sem szeretem a tombolo fistel teli bulikat ....de azert egy szabadteri koncertet nem veek meg :). A legtobben kedvesnek , jo embernek mondanak de sajnos csak ennyi :(.
2010. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!