Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs már szükség rendes fiúkra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aston kérdése:

Nincs már szükség rendes fiúkra?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom az évek során, hogy a rendes fiúk ideje lejárt. Tényleg így van ez? Én szeretni akarok, szeretetet adni. Biztonságot, megértést, támaszt, bizalmat, menedéket, ezt várom el a másiktól is. Nincs már erre szükség? Ma már nem kell senkinek komoly kapcsolat? Annyi lány panaszkodik a "barátjára", hogy nem foglalkozik vele, nem becsüli, kihasználja, bántja, mégis vele van. Olyan dolgok után sírtok, ami nálam alap lenne, hogy megadom a másiknak, hisz szeretlek! Akkor miért a rossz kell nektek? Miért van ez? Vagy vannak még olyan rendes, értékes lányok, akik szintén az olyan érzéseket, igényeket keresik, mint én? Csak ritka mint a fehér holló...?
2010. szept. 21. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
100 éve aztán marha sok rendes fiú volt...
2010. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

rendes lány ?..

olyan nincs

2010. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Rengetegen értékelik ezeket, én is.

A másik: az ember alapjában véve társas lény, nem szereti a magányt, fél változtatni, bizonytalan az új dolgokkal kapcsolatban. Így csak a panaszkodásig jut el. */L

2010. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Látod... még a téma sem érdekel senkit... : S Sajnálatos, de így van!

Rossz 'stílusban' keresel csajokat! Inkább foglalkozz az igazi nőkkel, nem holmi, semmire kellő, buta discos cicákkal! Inkább nem fejteném ki bővebben, mert csak le leszek hurrogva...

2010. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Lehet hogy eszt te meg tudod adni,de sokaknak a kinézet is fontos!!!Hiába mondja mindenki hogy a belső a fontos,de a kinézet is nagyon fontos!Meg hogy ne legyen papucs a srác!!!

Hány éves vagy?Ha vagy olyan bátor tegyél fel magadról egy képet!!

2010. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván szükség van a rendes fiúkra is :) Ám nem olyan egyszerű párt találni, ne add fel, ne keseregj, hanem keresd tovább a lányt aki pont Rád vár.
2010. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Na igen,ezt énis tapasztalom,én se kellek senkinek,pedig jófej vagyok meg kedves,szóval amiket felsoroltál kb,csakhát nem vagyok az a leány álom,ez van,beletörődtem a sorsomba.Ma már az a nyerő aki után futnak a nők...
2010. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
De, szükség van rájuk... Csak nem kapcsolat céljára, hanem "barátnak", akiknek kiönthetik a lelküket, és aki megvigasztalja őket, ha az aktuális alfa-hím éppen dobta őket.
2010. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Vannak még rendes lányok, csak egyre ritkábbak. Aztán mire a lányokból igazi nő lesz, és értékelni tudják a rendes férfiakat, addigra már benne vannak egy rossz kapcsolatban, és nem mernek változtatni. Nekem ez a tapasztalatom.
2010. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Eddig valóban olyan lányokkal hozott össze a sor, akiknek még nem kellett komoly kapcsolat. A legutóbbi barátnőm viszont komolyan gondolta nagyon és végre elmondhattam, hogy találtam egy értékes embert. Általában az történt, hogy megtetszem a lányoknak, randizunk, és közben jönnek rá, hogy én nem futó kalandot keresek, hanem szeretnék érzelmeket adni, és kapni. Ez meg már nem kell nekik...Van aki egyből adja magát, de nekem nem ez kell... Én értéket keresek. 22 éves vagyok, és úgy érzem lassan már a lányok is elérik azt az állapotot a korosztályomban, hogy túl vannak egy két csalódáson és értékelni fogják a rendes fiúkat. Kicsit azért szomorú a dolog, hogy az ilyen lányokat keresni kell. Bár...Ettől értékesek.

2010. szept. 21. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!