Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért ilyen szemét vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért ilyen szemét vele? Tényleg nem érze semmit iránta? SOS!

Figyelt kérdés

Egy barátnőmről lenne szó. Mi Békéscsabán élünk, és megismerkedett egy pesti sráccal online, még május elején. MSN címet cseréltek, és minden nap csevegtek. Az első öt beszélgetés után visszavonhatatlanul beleszeretett a srácba. Amikor a fiú elmondta, hogy három éve jár egy lánnyal, szegény Barbi nagyon kiakadt. Azóta a srác szétment a csajával, azzal a kis libával, és a barátnőmmel nagyon jóba lettek. Nos, a fiú olyanokat írt neki, hogy téged az Isten küldött nekem, meg hogy biztos megkattantam volna nélküled, de újra összejött azzal a p*csával. A barátnőm megpróbálta elfelejteni őt, de nem ment neki. Már május óta tart ez a viszony, és a fiú vak, és nem veszi észre, hogy ő az, akire várt. Egyszer ezt is megírta neki, hogy május elején megtaláltam az egyetlent, akiért érdemes élnem. De ha nem érez iránta semmit, akkor miért ír ilyeneket neki? Annyira izé, hogy nem veszi észre, hogy Barbi milyen rendes vele. És emellett gyönyörű lány, a mostani csaja meg állva leszopja,olyan alacsony, és bűnronda, no meg csak kihasználja. Tényleg nem érez iránta semmit? Ti mit gondoltok?


Bocsi, egy kicsit hosszú lett :S


Légyszi, segítsetek, mert Barbi eléggé elkenődött, már az öngyilkosságot fontolgatja :(

A válaszokat előre is köszi

16/L


2010. szept. 21. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
,
2010. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, megértem:)
2010. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!