Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért ilyen szemét vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért ilyen szemét vele? Tényleg nem érze semmit iránta? SOS!

Figyelt kérdés

Egy barátnőmről lenne szó. Mi Békéscsabán élünk, és megismerkedett egy pesti sráccal online, még május elején. MSN címet cseréltek, és minden nap csevegtek. Az első öt beszélgetés után visszavonhatatlanul beleszeretett a srácba. Amikor a fiú elmondta, hogy három éve jár egy lánnyal, szegény Barbi nagyon kiakadt. Azóta a srác szétment a csajával, azzal a kis libával, és a barátnőmmel nagyon jóba lettek. Nos, a fiú olyanokat írt neki, hogy téged az Isten küldött nekem, meg hogy biztos megkattantam volna nélküled, de újra összejött azzal a p*csával. A barátnőm megpróbálta elfelejteni őt, de nem ment neki. Már május óta tart ez a viszony, és a fiú vak, és nem veszi észre, hogy ő az, akire várt. Egyszer ezt is megírta neki, hogy május elején megtaláltam az egyetlent, akiért érdemes élnem. De ha nem érez iránta semmit, akkor miért ír ilyeneket neki? Annyira izé, hogy nem veszi észre, hogy Barbi milyen rendes vele. És emellett gyönyörű lány, a mostani csaja meg állva leszopja,olyan alacsony, és bűnronda, no meg csak kihasználja. Tényleg nem érez iránta semmit? Ti mit gondoltok?


Bocsi, egy kicsit hosszú lett :S


Légyszi, segítsetek, mert Barbi eléggé elkenődött, már az öngyilkosságot fontolgatja :(

A válaszokat előre is köszi

16/L


2010. szept. 21. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Az első öt beszélgetés után visszavonhatatlanul beleszeretett a srácba."

Na ennyi. A barátnőd se egy észlény. Inkább őt győzd meg, hogy egy srác, akit nem ismer akármikor átverheti és ilyenbe nem szokás beleszeretni.

2010. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Emó Barbi... Szabadalmaztasd mielőtt ez is kijön a gyárból. Persze emó Bélával...
2010. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
50%

Jól sejtem, hogy Barbi is te vagy? Ha nem akkor elnézést.

Nem lehet valakibe BELESZERETNI msnen max megkedvelni. Ja, és könyörgöm nem ismered a fiú csaját mégis egyszer le libáztad, egyszer meg lep*csáztad. Én ezt soha nem értettem. Milyen alapon ítélkezel, nem ismered, nem beszéltél vele, a srác bármit állíthat róla. Vagy csak azért mert "elvileg miatta" nem jöhetnek össze még nem a csaj a hibás.

2010. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok Barbi, úgyhogy mindegy. Aztán meg az a lány igenis egy állnok kis bestia. Facebook-on olyanokat írt, hogy mi vagyunk a legszebb pár a Földön, a Robikámmal meg ilyenek, csak ez kimaradt a kérdésem kifejtéséből. Meg el van telve magától, amikor 160 centi sincs, és csúnya szegény. Idézem "Új fűrdőricíííí *.* és ez is jól áll :)" ez volt kiírva az egyik képéhez, meg ilyen r*bancos képei vannak fent. Úgyhogy igenis, hogy nem alaptalanul hordom őt el mindennek.
2010. szept. 21. 16:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem halálra ugyanez a sztorim esküszöm!Éppen mákos Gubát ettem és félrenyeltem olvasás közbe annyira meglepődtem. Szinte minden jegyben egyezik a történetünk nagyon durva.
2010. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok. irjál privit:D légyszi.
2010. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megint előző vok 15/L vagyok am.és én tökéletesen belillek Barbi szerepébe. velem ugyanezek történtek. halál pontosan. nagyon nagyon durva. szal privi pls
2010. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én bnőm is u.ezt mondta nekem: állva leszopja.:D megint előző vok xD
2010. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kevdes 15/L!


Nem kívánom neked, hogy TELJESEN ugyanaz legyen a történeted, mint Barbinak... ugyanis egy hete öngyilkos lett... mindent elmondott MSN-en a fiúnak, meg sem várta míg válaszol, rögtön a vonat elé ugrott... két kamaszfiú találta meg az összeroncsolt testét... szóval sem erőm, sem kedvem erről beszélni.. ugye megérted? az a szemét dög... te is szakíts azzal a fiúval, nehogy te is erre szánd magad... és nehogy a te családod/barátaid is ennyire szenvedjenek... kérlek bocsáss meg, de ez nekem nem megy..

2010. okt. 17. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom, tudom mit érzel, engem is értek ilyesfajta veszteségek, kísértetiesen hasonlít rá az én történetem, bár nem tervezem h ilyet tennék, nagyon sajnálom mégegyszer.
2010. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!