Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen tovább?

Figyelt kérdés
Párom mostanában nagyon furán viselkedik. Ritkán látom, és ha látom is, csak fél órát "tud" maradni, és akkor is csak a saját problémáit taglalgatja, amikor én mondanék valamit, nem figyel, máshol jár az esze. Folyton a munkájáról beszél és nagyon elfoglalt, ami fura nekem, mert nem volt mindig ilyen. 3 hónapja vagyunk együtt és ez az állapot kb. 1 hónapja tart. Mindig az van, hogy "még ezen a héten lesz ez, aztán utána nem".Ha kérem, hogy beszéljünk erről, és említem hogy nekem nagyon fura a viselkedése, azt mondja, hogy csak fáradt, és majd megbeszéljük, de az a majd soha nem jön el. Kezdem én is csak egy problémának érezni magam számára. Ami még fura, hogy egy ideje minden este kikapcsolja a telefonját. Ma annyira rosszul érintett a viselkedése (egész hétvégén nem láttam- ma délben betoppant, 10 percet taglalta a tennivalóit majd továbbállt, hogy komolyan gondolkodom a szakításon. Ti mit tennétek?
2010. szept. 20. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A válaszom egyértelműen az lenne, hogy legyél türelmes még vele. Hiszen 1 hónap még nem olyan nagy idő. Valóban lehetnek komoly gondjai.


Azonban ti még csak 3 hónapja vagytok együtt, és ekkor még nem szabadna ilyen helyzetnek előfordulnia. Ráadásul a telefon kikapcsolása meg egy kicsit gyanús...


Azonban a kérdés, hogy te mennyire akarod őt. Ha nagyon, akkor adj még neki pár hetet. Talán megéri. Ha meg annyira nem fontos, akkor ne is foglalkozz ilyen pasival.

2010. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

A telefon kikapcsolása nagyon gyanús.

Én biztos,hogy teljesen kiakadnék,veszekednék (Bár ezt nem tanácsolom,de én sajnos ilyen vagyok:)

Szerintem két oka lehet annak,hogy ezt csinálja:

1,Tényleg ennyi munkája/gondja van

2,Már nem szeretne veled lenni és azt várja,hogy majd megunod és szakítasz.

Utóbbi esetben ne is gondolkodj rajta sokat!

Nem érdemelsz egy ilyen gerinctelen embert!

2010. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Kozben kiderult h felesege van...

2010. szept. 28. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!