Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jobb legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen? Tovabb lent ( kicsit hosszu )

Figyelt kérdés
Van egy lany , osztalytarsam . Kb mult ev ota van ez az egesz , december ota . Kezdtunk beszelgetni , talakoztunk , csokoloztunk . Jartunk volt egy hetet . Utanna szakitottunk es 1 hetig nem volt semmit . Mostansag csak az van hogy nem tudja hogy mit akar / mit erez . Tenleg laccik rajta hogy nem tudja . Orokke en irok neki , a haverek azt mondjak kicsit vegyek vissza hogy ne fussak igy utanna . Fuleg szerelmes vagyok bele es nem tudom hogy mit kene tennem vagyo hogy o most mit arak / gondol / kepzel . Minden nap latom . Egyik percben ugy erzem hogy tenleg erdeklem ot , a masikban pedig nem . Van mikor ki is mutassa ezt . Odajon , kerdez ( ritkan ).Tudja jol hogy szeretem . Es legyszi tenleg normalis valaszokat.
2011. febr. 19. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Beszélj vele őszintén. Érdemes e rá várni vagy sem. MErt ez igy ,,kinlodas,,. Nem ez a megfelelő szó, de ez jutott most eszembe.
2011. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En 18 o 17 . Beszeltunk mar sokszor errol . Orokke azt mondja hogy nem , de mikor a suliba ra nezek es mosolygot egybol mondja hogy ne nezzem mert beindittom azzal ha ugy nezem . Hanyszor egyut voltunk orokke azt mondta hogy jo volt . De nem ertem en , nem o az elso baratnom . De o nagyon bonyolult , es tenleg kinlodas es szenvedes nekem . De nem tudom hogy o mit akar , egyszeruen nem tudja es en ebbe beleorulok
2011. febr. 19. 15:49
 3/10 anonim válasza:

Adj neki időt. :) Figyeld meg hamarosan érkezni fognak jelek amikből megtudod, hogy mi is a helyzet. Egyébként a lányok sokszor nem tudják, hogy mit akarnak, sok esetben azért, mert félnek a csalódástól. Ja, és a lányok nem szeretnék fiúknak írni, mert úgy érzik, hogy az nyomulás. Teljesen a rendjén van az, hogy te írsz neki. Sok sikert kívánok neked!

14/L

2011. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz . Mondta is nekem hogy fel a csalodastol . Tudom hogy kell irni , de az ezelotti baranommel egesszen mas volt . Lehetne mondani hogy bevolt osztva hogy egyiknap o irt masik nap pedig en . ( persze nem volt beosztva :) ) . De most vele nem igy van , es tenleg kezdem azt hinni hogy hujet csinalok magambol es hogy futok utanna csak . Volt hogy elhataroztam hogy tenleg mostmar lekell aljak es akkor hivott bulizni es mondogatta hogy csok es ilyenek . Egyszeruen nem tudok neki nemet mondani . Fenebe mar :(
2011. febr. 19. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem arra vár,hogy lépj felé egy nagyot...Valami nagy romantikus gesztus,vagy szimplán teperd le egyszer,hamár a pillantásod is beindítja!Ha pedig mégsem jön össze,legalább lezárhatod a dolgot.Szerintem egy próbát mindenképp megér!!!

Sok sikert!!!

17L

2011. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
már bocs, de szerintem előbb tanulj meg beszélni, helyesen írni és fogalmazni. Utána majd, mint kifinomult, intelligens hapsi vissza tudod majd hódítani.
2011. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Angol a billentyuzetem . Es annyira nem erdekel tudod ? Az utolso elotti valaszolonak mondom hogy mar volt hogy leptem egy nagyot , nem is 1x . Es ami a masik problema az hogy kb 4 honap alatt sulin kivul 4x talakoztunk . Nem akar velem lenni vagy csak orokke valami gondja van ? Osszegezve az egesszet 1ik nap ilyen a masik nap meg olyan . Mert ?
2011. febr. 20. 00:25
 8/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Ha már tettél nem egy nagy lépést, akkor szerintem nem érdemes várnod rá. Hányszor voltatok ugy együtt?? Nem lehet, hogy csak arra vagy jo?
2011. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat szex nem volt . Ahogy mondtam tobb mint csok az volt , erintesek , simogatasok . Szerintem nem mert annyira ismerem mar . Most megint az van hogy nem tudom hogy mi tortenik . A tegnap osszevesztunk .. es este o irt magatol hogy micsinalok , direkt nem irtham hogy ereztessem vele hogy mi van . Most megint irt es vissza irtam .
2011. febr. 20. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!(02-19 16:10-es vagyok)


Hát ha már léptél nem is egy nagyot,akkor nincs más hátra,el kell döntened,hogy mennyire fontos.Ha annyira nem,akkor hagyd,ha pedig fontos(és szerintem az,mert foglalkoztat),akkor álj elé(vagy írj egy levelet,ha nem mersz) és kérdezd meg!

2011. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!