Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátom de kolis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom de kolis és ez naon rosz de a barátaim azt mondják h így jobb mert tovább tart a kapcsplat igaz ez?

Figyelt kérdés

nem az én neem fogok vele szakítani mert nagyon szeretem. csak kíváncsi vook.

De naon szar mert egész héten arra gondolok hogy mikor lesz már végre péntek. És a tanulásra se took gondolni:( Várom a tanácsaitokat


2008. márc. 31. 18:38
 1/4 anonim válasza:
100%
mondják,h akik naponta találkoznak előbb-utóbb megunják egymást illetve akik ritkábban találkoznak tartósabb a kacsolatuk.ez teljesen emberfüggő dolog az a véleményem.az,h tovább tart-e szerintem mind2 félen múlik,ki mennyire bírja,h kicsit hosszabb ideig vannak távol egymástól.nekem is távolsági kapcsolatom van és ritkán találkozunk,de mégis szeretjük egymást és kitartóak vagyunk :) ne arra gondolj,h milyen hosszú az a pár nap amíg várnod kell hanem,h milyen jó az az idő amit együtt töltötök,a szép emlékek... ;) bennem is ez él,ezt tudom ajánlani
2008. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez abszolút hülyeség, h akik távolabb vannak egymástól azoknak tartósabb lesz a kapcsolatuk és ez fordítva. Én nekem pont az ellenkezője van, mint az elöttem szólónak: nekem van egy párom nemsokára fél évesek leszünk és minden nap találkozunk. Suliba együtt megyünk, együtt jövünk. hétvégén is együtt vagyunk. (máramikor) és nem unom őt. szal ez szerintem teljesen ember függő. ha szeret a barátod tiszta szívből akkor kifog tartani melletted.
2008. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz...én is mindennap látom a barátomat, és mi is MINDEN NAP találkozunk...és nem unjuk egymást!!!gondolj bele, ha azért jó hogy ne találkozzatok h nehogy megund a másikat akkor már régen nem beszélünk szerelemről!!! Mi fél év alatt többet találkoztunk a barátommal mint mások két év alatt:P szerintem igy klassz...ha meg megunnánk egymást a találkozások miatt akkor úgy is mindegy.

Sőt a tavolság nem ok arra h tovább tartson a kacsolat, sőt...főleg az elején rengeteg bizalom meg türelem meg stb... kell

2008. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már én is rájöttem h ez nem igaz sokkal jobb lenne minden nap látni és nem csak telón beszélni vele. De a hétvége az jó :):):):) akkor egész idő alatt együtt vagyunk
2008. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!