Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam,hogy ilyen fog történni ebben a kapcsolatomban,de bekövetkezett,amitől rettegtem a legjobban.....ellaposodott a kapcsolatom....

Én mindent megtettem,az összes energiám beleadtam,programok,állandó ötletek,mindent amit csak lehet megpróbáltam,hogy esély se legyen erre....

Most mégis azt érzem,ez történt.....unalmas,egyhangú kapcsolatban élek.......

Könyörögtem a barátomnak,hogy legyen partner és tegyen ő is ezért az egészért,persze mindig csak nevetett,hogy a miénk úgyse lesz olyan.....DE,belefáradtam,hogy mindent én teszek,mindent én próbálok beleadni,amíg ő csak a saját gondjaival van elfoglalva....én mindig törődtem vele,foglalkoztam a gondjaival,de ő már szinte észre se veszi,mennyire tönkre van ez az egész.....

Nagyon el vagyok keseredve....nem tudom mit tehetnék....

Belefáradtam,szeretem,de ezt az állapotot nem tudom elviselni....az állandó megszokott sablonos dolgok.....néha egy kis újdonság....de az se nagy dolog.....

Tehetnék még valamit,mások mit tennének a helyemben?

Kérlek válaszoljatok,telljesen magamba zuhantam és tanácstalan vagyok....


2010. szept. 20. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát saját tapasztalatból írok!:)

Két lehetőség.

A kérdésem az, hogy szerelmes vagy-e?

Ha igen még van esély, de ha nem, hagyd őt ott, mert már csak a ragaszkodás köt össze benneteket és tönkre fogod tenni magad, mint én!

Hidd el szörnyű hat év házasság után úgy felkelni, hogy nem vagyok szerelmes. Én léptem és jól tettem. Most van párom és soha sem élveztem így semmit:) Igaz nehéz volt elszakadni a volt férjemtől, de tudom, hogy helyesen cselekedtem:) Megmondod nekem, hogy hány évesek vagytok? :)

Szívesen segítek:)

40/N

2010. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy VÉGE! Ez egy szerintem sem kapcsolat, és jobb már úgysem lesz. Erőlködhetsz talán valamivel kicsit palástolni tudod ezt, mondjuk nagyon rövid ideig, de ha őt nem érdekli akkor meg aztán tényleg mindegy nem?

na puszi:)

2010. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze,én 20,ő pedig 27
2010. szept. 20. 19:36
 4/10 A kérdező kommentje:
úgy érzem,akkor boldog vagyok,mikor velem foglalkozik,és érzem,hogy oda van értem még,vagy éppen valamit együt csinálnuk....de mikor ez van,hogy semmi,csak nézzük egymást,akkor csak sírnék legszívesebben....volt,hogy napokat végig sírtam miatta.....szeretem,nem akarom elveszíteni,de így meg tönkre fogok menni:(
2010. szept. 20. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez már később sem lesz jobb, szerintem is tegyél le róla és hagyd el..kezdj új életet, vidámabbat, mozgalmasabbat
2010. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy 4 éves kapcsolatom. Nagyon szerettük egymást, és még tapasztalatlan voltam. De már így is megjósoltam az első évben, hogy kevés a közös program. Ebben tönkre fog menni a kapcsolatunk. Ő nem hallgatott rám, tönkre is ment.


Szóval ülj le vele, és dumálj vele nagyon komolyan. Ha pár ilyen beszélgetés után sem változik semmi, akkor tényleg lépj le. Nekem a 2. évben már le kellett volna lépnem, mert onnantól a másik 2 évben csak javítgattam a kapcsolatunkat. De csak én, a párom nem.

2010. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,sokat segítettetek:'(tényleg,annyira nehéz ez az egész:'(
2010. szept. 20. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez sosem könnyű, mert az ember még szeret, és ezért reménykedik. A tudtára kell hoznod, hogy te már hol jársz lelkileg, hogy tudjon tenni ellene... ha még akar...
2010. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Tudod, néha tudni kell lemondani, hogy valami jobbat kapj! Hidd el huszonévesen még nem szabad leragadnai egy partnernél, mert sosem tudod meg milyen az élet. Ennek előbb utóbb vége lesz. A kérdés csak az, hogy mikor.

A barátnőm ugyan ebben a helyzetben volt ilyen fiatalon mint te. Hát sajnos ő nem tudta elengedni a párját és egész életében összesen 2 férfival volt. Azt mondja bánja mert ilyen idősen már nem igazán van lehetőség tartós kapcsolatra és inkább marad a biztosnál. Viszont te még igen igen fiatal vagy és neked mind a tíz ujjadra akadna férfi. Tedd meg mert tönkre fogsz menni! Hidd el nekem! három évig jártam pszichológushoz, mert folyamatosan azon stresszeltem, hogy mivel is lehetne dobni a kapcsolatunkon. Nem tudtam helyre hozni a dolgot. Nem kívántam őt. Nem voltam szerelmes. Most viszont méterekkel a föld fölött lépkedek, mert lehet, hogy csalódások árán, de megtaláltam azt aki mellett igazán boldog vagyok:)

Ezt én mondom aki már 3 férjet fogyasztott el:) Sok idő kellet ahhoz, hogy megtaláljam az igazit, de azt hiszem megért:)

2010. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát beszéltem most vele ezekeről a dolgokról,nem tudtam szónélkül hagyni,meglátom most mi lesz,azt mondta megpróbál mindent megtenni,hogy jó legyen,persze meglátjuk mi lesz....ha nem megy,akkor tényleg az elsz:(Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2010. szept. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!