Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne nektek ez? én 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne nektek ez? én 20 éves vagyok ő pedig 24.

Figyelt kérdés
A barátommal 3hónapja járunk,minden jól működik köztünk. Tegnap este szóbakerültek az exek,illetve ő kezdte el azt mondani,hogy nyár elején megismerkedett egy lánnyal az egyik szórakozóhelyen és annyira bejött neki első ránézésre,meg hogy olyan szép kék szemei voltak és szép arca,hogy el se hitte,hogy egy ilyen szép lány szóba áll vele. Teszem hozzá hogy a barátom is helyes srác. És hogy csak azért nem jöttek össze,mert messze lakott a csaj és fiatal volt hozzá. Szerintetek is ez sértő,vagy csak én reagálom túl? Mindenesetre nekem rosszul esett...mondjuk este mondta,hogy engem mennyire szeret meg hogy nem hagyna el,minden találkozásnál elmondja. Szerintetek hozzam ezt fel neki??
2010. szept. 20. 15:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg azt is mondta,hogy első ránézésre tudta,hogy az a csaj neki kell....
2010. szept. 20. 15:56
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
hát istenem.. Attól még téged fog szeretni.. (ha normális)
2010. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez még azelőtt volt mielőtt megismerkedtetek.
2010. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó csak az esett rosszul,hogy ezt pont nekem mesélte és annyira beleélte magát ebbe,hogy kb 15percen keresztül ezt a lányt istenítette...:S
2010. szept. 20. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:

A csajok többségének, ez nagyon rosszul esett volna, tapasztalatból tudom. :)

Viszont ezt nem azért mondta a pasid, mert bunkó, hanem mert mi másképp gondolkodunk.

Egy férfi, a jelen helyzetet úgy látja, hogy veled jár, akkor miért eshetne ez neked rosszul? :D

Ez egy abszolute reális gondolkodás, csak a nők érzelmi alapon közelítenek meg mindent, és ennek az eredményét érezheted most magadon.


(Mondok egy példát: a párommal odahaza, gyakorlatilag tabu téma az én exeim. Nem beszélünk róla. Én mindent tudok az Ő exeiről, engem nem zavarnak, tudom, hogy voltak neki és tudom, hogy lefeküdt velük, de perpillanat Ő az enyém, s nálam csak ez számít.)

2010. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a tanácsot:) De szerinted hozzam fel ezt neki,hogy rosszul esett?
2010. szept. 20. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, hozd.

Így megadod neki az esélyt, hogy legközelebb ne mondja ezt, vagy ne beszéljen erről.

Mert azt ugye belátjuk, hogy ingerek ettől független fogják érni őt... :)

2010. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!