Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogyha szakítás után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogyha szakítás után még találkozgatok a volt barátommal?

Figyelt kérdés
Egy haverom most cseszett le miatta... Ez tényleg ennyire gáz? Mind a ketten tudjuk, hogy szakítottunk, de attól még jóban maradtunk, ráadásul én nem dolgozom sajnos, és emiatt eléggé egyedül vagyok.
2008. dec. 19. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút nem baj. Sőt.

Jó jóban lenni a volt párunkkal, hacsak barátként is gondoltok ezután egymásra.Meg senki ne várja el senkitől, hogy egyik pillanatról a másikra megszakad minden kapcsolat köztetek, mert nem.

Persze vannak extrém helyzetek, de a tietek nem az, ha jól sejtem, hiszen továbbra is beszélő viszonyban maradtatok.

Szóval ne törődj azzal, ha mások emiatt csesztetnek, légy vele minél jobb viszonyban, persze arra a bizonyos határra ügyelve:)

2008. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából azt se értem, hogy a hevrom miért szól bele, mondtam is neki, de teljesen bepörgött.
2008. dec. 19. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig tartom a kapcsolatot első Kedvesemmel, pedig már jó három éve szakítottunk - de barátok voltunk már előtte is, közben is, és természetesen utána is. Nincs ebben semmi kivetnivaló.
2008. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt utálom a barátokban. Én is tartom a kapcsolatot a volt párjaimmal és rögtön jöttek, hogy megint összeakartok jönni és amikor meg megtudták, hogy szó sincs erről akkor meg azt nem értették, hogy akkor miért kell vele egyáltalán szóba állnom. Mindenbe beleütik az orrukat.

Egyébként szerintem teljesen rendjén van. És ha véletlenül még azt a bizonyos határt át is lépitek mégis csak biztonságosabb, mint mondjuk egy teljesen ismeretlennel. Persze csak, ha a dologról mindketten ugyanugy gondolkoztok és nem remél egyikötök sem többet.

2008. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mnormális.Miér tkéne utálnia egymást két embernek,akik egyszer szerelmesek voltak?
2008. dec. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leírtátok a vélemémyeteket, sokat segített!
2008. dec. 20. 09:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Még az se nagy gond, ha néha-néha ismét elcsábultok egymással :-)

Előfordult ilyen a világban már mással is. Az sokkal rosszabb, ahol utána még a két rokonság se szól többé egymáshoz.

Arra viszont nagyon figyelj - ha valamikor ismét közelebb kerülnétek egymáshoz - hogy vajon megszűnt-e az az ok, ami titeket szétválasztott???

Ha nem - akkor inkább maradjatok csak külön. Jobban jártok.

2008. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!