Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan mentsem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan mentsem meg?

Figyelt kérdés

Vállságban a két éve tartó párkapcsolatom.

23 éves srác vagyok, már szinte depressziós állapotban. A barátnőm az utóbbi időben alig foglalkozik az érzéseimmel, nem érdekli ha valamiért megsértődöm, olyanokat csinál amit anno nekem nem engedett meg és így ő sem tette meg.

Nem volt egy felhőtlen két év, voltak komoly viták, de nagyon szerettük egymást mindíg, valamiért nagyon kötődtünk egymáshoz. Máig azt mondja, hogy nem tudná mással elképzelni, de már nem szerelmes, csak szeret. Csókolózni se nagyon akar már... Hozzá kell tenni, hogy a 2 év alatt rajtam kívül nem volt semmilyen barátnője senkije, én voltam neki a minden. Pár hete van egy bnője azóta csinálja ezt.

A kérdésem arra vonatkozik, hogy mit tegyek, hogy újra féltékeny legyen, esetleg féljen attól, hogy elveszít és gondolja meg miket enged meg magának.

Előre is köszönöm.


2010. szept. 20. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
szerezz lány barátokat, és mesélj a barátnődnek róluk, és tölts velük sok időt.
2010. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd ezt csinálja, valószínűleg nem kellene vele lenned. Ez így csak szenvedés lehet. Ne azt akard, hogy féltékeny legyen, hanem hogy szerelmes legyen beléd. Nekem sincs barátnőm és nekem is apárom a mindenem és nem viselkedem vele furcsán, és ha lenne sem akkor sem tenném, mert szeretem. Beszéld meg vele, hogy ő mit szeretne, mert ha nem szeret már akkor nincs értelme együtt maradni. Legfeljebb szakítatok és idő közben majd rájön, hogy mennyire is fontos voltál neki.
2010. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mond azt neki hogy vege a kapcsolatnak, ennyi volt. Ha szeret akkor fog jarkalni utannad mint a kiskutya ha nem akkor inkabb hagyd. velem is ezt csinalta a baratnom 3 ev kapcsolatut utan, mert en is ugy viselkedtem mint a baratnöd es ez kellet hoyg felebredjek.


26 F

2010. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!