Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan mentsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mentsem meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem a párom egy határozott,magabiztos lány voltam,aki sexistennönek érezte magát.A párom egy határozatlan,gátlásos,önbizalomhiányos ember volt akit feltornáztam a dicséreteimmel,hogy ö a legjobb minden területen.Most ott tartunk,hogy én vagyok önbizalomhiányos és nem hiszem el magamról,hogy bármiben jó lennék,mert ö mintha bármit tennék elégedetlen lenne,mintha nem lenne elég semmi....Én költöztem oda ahol lakik,én legyek jó háziasszony,jó szeretö,aki nem szól ha kimegy a haverokkal,mosolyogva nézzem minden eggyes történetet ami az estéröl szól,persze ugy hogy én otthon gubasztottam,mert neki egyedül volt kedve lazitani.Ezt teszem szó nélkül és még mindig szarnak érzem magam,mert nem szabad ezért balhéznom,én csinálom a feszkót..........Nem birok már ennek megfelelni.......
2011. szept. 17. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Új hapsi, új kapcsolat! Ennek befellegzett! És akkor okosabban vezesd elő a szitut!
2011. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen szitut?
2011. szept. 17. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Nah ez az elárendeltség nekem taszító! 1 kapcsolatban megvan mindenkinek a helye! A férfi legyen férfi,de ugyanakkor megfelelő pár is! A nő legyen nő,de ugyanakkor megfelelő pár! Ne rugjuk fel ezeket,mert elmérgesedik a kapcsolat...és látod itt az eredménye,ha valakit felspanolsz! Nem szabad,mindenki olyan amilyen,nem szabad változtatni rajta,mert jót nem eredményez!! Akkor is azt tudom mondani...ebből a kapcsolatből lépj ki,és kezdj egy olyan emberrel kapcsolatot,akivel jól érzed magad :)
2011. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah és ha megakarnád mégis menteni...akkor ülj le vele,ezt beszéljétek meg alaposan! És ne 2 szó erejéig,hanem ássatok a gondok mélyére! :) Tudom ez már közhelyes...de sok gondot meglehet oldani beszélgetéssel :) 14:07-es voltam!
2011. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen igazad van,próbáltam megbeszélni.....mert szeretjük egymást akármilyen furán is hangzik azért mi álltalában harmóniában élünk,csak néha feljön ez a probléma.Az önbizalmam meg elveszett útközbe és ezt segítség nélkül nem tudom visszanyerni.
2011. szept. 17. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked is ugyanarra lenne szükséged,amit te adtál neki annó..most neki kellene éppen ezért tennie ellene,hogy ne legyen önbizalomhiányod..de tudod mit? Nézzél magadba,komolyan megéri ez? Miért nézed le magad? Ha régen "szexbombának" tartottad magad,hajrá még mindig az vagy!! Nem változtál esetleg 1-2 évvel idősebb lettél,de azzal csak a tapasztalatod lett nagyobb ;) Szóval még mindig ugyanaz vagy,mint a pasid előtt :)
2011. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy :)
2011. szept. 17. 14:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan csak a véleményem irom le,ez itt a dolgunk :) De visszatérve még a kérdésre...barátnőid nem szoktak mondani erre sosem semmit? :) Imserőseid? Nincs aki erősítsen? :)
2011. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szeretjük egymást,szóva ők ezt látják.Ez a belső harcom meg az ővé.....
2011. szept. 17. 15:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátom, aki az önbecsülésem árán építette fel az egóját.. 2,5 évig bírtam, utána 10 hónapig padlón voltam, de összeszedtem magam, és már erősebb vagyok, mint valaha, egy csodás férfival az életemben..

Utólag bánom, hogy nem léptem előbb, és neked is azt ajánlom: ne hagyd magad alárendelni, mert egyre nehezebb lesz, és egyre rosszabb ebből kilépni, megváltoztatni. Tapasztalat.

23/N

2011. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!