Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen kapcsolattal? Hogy mentsem meg? 1

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 5 éve élek kapcsolatban egy férfival. Mostanában mindig csak veszekszünk, a szex is egy nagy 0. Ha van is nem kivánjuk egymást, van hogy csak én nem élvezek el, de van hogy a párom se... Volt, hogy a közepén abbahagytuk. Ugye ez egyre több feszültséget szül.

Régen sokkal jobb volt minden.

Hogy lángolhat fel újra, ha ez lehetséges? Nem élünk együtt, sokat dolgozunk, szabadidő kevés, elutazni sincs pénzünk:(

Szexet dobjam fel? Van rajtam kb 5-10kg plusz, szexi fehérneműt sem vehetek fel...

Nemtudom mit tegyek:(


23l


2011. júl. 23. 08:22
 1/4 A kérdező kommentje:
annyira nem vagyok vészes, 180 vagyok eloszlik az a pár kg rajtam...
2011. júl. 23. 08:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy,hogy egy fáradt kapcsolatban maradj.Ha viszont nagyon szeretitek egymást,beszéljétek meg,igen,feldobhatod a sexet,de a veszekedés úgyi lelohaszt mindent...szóval,ha nem szűnik meg a veszekedés,szünetelteséétek a kapcsolatot.
2011. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem vehetsz fel szex fehérneműt?jó..mindegy

Hát figyelj, látod a problémákat, mert leírtad.Itt szerintem csak az a kérdés, hogy mikor ülsz le pároddal beszélgetni.Valószínűleg azért veszekedtek sokat, mert nem beszélgettek.

Nagyon úgy néz ki, hogy ez a kapcsolat ki hűlt, és mind a ketten kelletek ahhoz, hogy újra lángoljon.Ehhez te egyedül édes kevés vagy!

Párod mennyi idős?

2011. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mediáció? Párterápia? Szexuálpszichológus? - ha emberileg szeretitek egymást, akkor meg kell próbálni fellendíteni.

Egy kis segédanyag: [link]

2011. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!