Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt jelent ha ilyet mond egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt jelent ha ilyet mond egy pasi?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy pasival és szex közben rám mosolygott és megkérdeztem tőle most min mosolyog és azt mondta:Hogy aranyos vagyok!!Mit jelent ez?mert meglepődtem!!
2010. szept. 20. 10:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Minden nő ribanc, amíg nem bizonyít,fogadd el. Családtagokat kivéve. Te nem vagy családtag, és nem bizonyítottál, ergo ribanc vagy.

Dugatod magad egy palival, aki azt mondja neked kefélés közben, hogy aranyos vagy, és azért parázol, mert nem akarod, hogy szerelmes legyen beléd. Jézusom. Ribanc:)

Amúgy nincs bajom a nőkkel, csak az ilyen észjárás nagyon borzasztó tud lenni. Remélem beléd esik, és hamarosan jön valami újabb kérdés tőled:)

2010. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Huh, én meg még azt hittem tényleg aranyoa vagy!

Nem rég azt írtam, de ezek tükrében ne haragudj, de mégsem vagy aranyos,a srácot sikerűlt átverned, de minkethez korábban kell felkelned!

:)

2010. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor sem érzem magam ribancnak és aranyos vagyok kedves!!Ő kezdeményezett ugy h nem akar komoly kapcsolatot és szerelmet!Miért kell elítélni?Ha szerelmet vallana egyébként nem biztos h elutasitanám,sőt!!
2010. szept. 20. 14:16
 14/16 anonim ***** válasza:

Dehát most mondtad, hogy nem akarod hogy beléd szeressen, tehát nem akarsz tőle mást csak sexet!

De ha aranyos vagy, miért kérdés hogy az e vagy?

Ha az vagy, akkor jó!

2010. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert a pasiknál mást jelent h aranyos vagy!És ha szerelmet vallana akkor megpróbálnám vele de ameddig nincs jelzés addig nem is bonyolódok bele az érzelem részébe!!
2010. szept. 20. 14:49
 16/16 anonim ***** válasza:

Értem!

Akkor visszakanyarodnák az első válaszomhoz, hogy biztosan azért mondta hogy aranyos vagy, mert aranyosnak talált!

:O)

2010. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!