Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt jelent ha ilyet mond egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt jelent ha ilyet mond egy pasi?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy pasival és szex közben rám mosolygott és megkérdeztem tőle most min mosolyog és azt mondta:Hogy aranyos vagyok!!Mit jelent ez?mert meglepődtem!!
2010. szept. 20. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
többféle ribanc létezik: aranyos, szajhás, vad, visszafogott, domináns stb...
2010. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy aranyos vagy.


Pont.

2010. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
lefeküdtem egy pasival, nem veszekedésből, de milyen természetesen mondod ... úgy látszik le vagyok maradva, ez lenne manapság a divat? L/18 szerintem élvezte és azért , nem tudta mit mondjon :)
2010. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Ebben a környezetben az aranyos definíciója a férfi szemszögéből és gondolatmenete szerint:


"- végre sikerült megfektetnem ezt a sablonszajhát, aki ilyen idétlen fejet vág, miközben én a második liter g*cit eresztem bele. Talán elérhetem, hogy a harmadik litert a szopadék száján át nyelje be?"


- Min mosolyogsz?


"- hopp, azt hiszem kiült a káröröm az arcomra, és észrevette..."


- Aranyos vagy.

2010. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy lánynak mindig azt kell mondani, hogy aranyos.


Ezt ők a fejletlen agyukkal képtelenek értelmezni, és sokszor a végső kétségbeesésbe taszítják magukat, hogy valami magyarázatot találjanak rá. Mindig valami elvont okot keresnek, mert csak a saját logikájuk szerint képesek gondolkodni.

De sajnos soha nem sikerül megoldaniuk a problémát.


Ez már örökre a fiúk titka marad. Esetleg majd egy "aranyos" lánynak valamikor elmagyarázom

2010. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt el ne hidd!

Ilyen csak egy bunkó lehet!

Ha azt mondta aranyos vagy, azt azért mondta, mert aranyos vagy!

Vagy szerinted nem vagy az?

:)

2010. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy lánynak mindig azt kell mondani, hogy aranyos.


Ezt ők a fejletlen agyukkal képtelenek értelmezni, és sokszor a végső kétségbeesésbe taszítják magukat, hogy valami magyarázatot találjanak rá. Mindig valami elvont okot keresnek, mert csak a saját logikájuk szerint képesek gondolkodni.

De sajnos soha nem sikerül megoldaniuk a problémát.


Ez már örökre a fiúk titka marad. Esetleg majd egy "aranyos" lánynak valamikor elmagyarázom

2010. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti: aranyos vagy.
2010. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szeretkezés közben rád mosolyognak, és te fennakadsz ezen?:)
2010. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolom h független fiatal 24 éves lányként ribanc lennék mert épp nincs szükségem párkapcsolatra és nem minden hétvégén fekszem le valakivel hanem csak evvel az egy pasival van állandó szexuális kapcsolatom!Életemben ez az egy több éjszakás kapcsolatom az illetővel!!és tapasztalataim során nem is lesz több!ÉS azon h miért vagyok kiakadva ezen mondatán:Nem akarom h szerelmes legyen belém!!
2010. szept. 20. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!