Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy hosszú történet?

Figyelt kérdés
13 évesen elkezdtem járni egy fiúval egy évig jártunk nem volt nagyon jó mivel hát kicsik voltunk és nem igazán tudtuk h mi van. vele volt az első csók meg az ilyenek. 14 évesen szakított velem mert már nem szeretett én meg nagyon beleszerettem. kb fél évig nem beszéltünk majd elkezdtünk újra nagyon jóba lettünk. most vagyok 15 ő a legjobb barátom és nekem még mindig tetszik. ja mikor újra elkezdtünk dumálni és jóba lettünk elmondtam neki de azt mondta h barátként néz rám. és tényleg azután sokkal jobba lettünk hogy már ő a legjobb barátom. én többet akarok de ő nem. és attól félek h elkezd mással járni azt nem bírnám. összetörnék:S mit tegyek? :/
2010. szept. 20. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felejtsd el és nyisd ki te is a szemed. Egyrészt bőven fiatal vagy még, időd mint a tenger. Másrészt szinte soha nem az első a végleges, tehát efelől is megnyugodhatsz. Harmadrészt ha ő nem akar többet, akkor kár is ráerőltetned magad, mert annak úgyse lesz jó vége.
2010. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 komasa ***** válasza:

Két lehetőség van:

1. Elfelejted. Ez nem egyszerű, főleg úgy, hogy legjobb baráti viszonyban vagytok.

2. Megpróbálod magadba bolondítani. Ez viszont egy új kérdés (Lányok! Hogy bolondítsam magamba a fiút aki...)


De a fiatal korod miatt az első verzió szerintem jobb!

2010. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fülünyúl ***** válasza:

"Ez egy hosszú történet?"


Nem.


Amúgy meg ne lovald bele magad a dologba. Ha a másik ember nem érez irántad többet mint baráti viszony, azon akkor sem tudsz változtatni ha vért izzadsz. Próbáld meg elfogadni a helyzetet és ha neked barátként kell, akkor tartsd meg annak Ha viszont neked nagyon rossz ez a helyzet így, akkor mondd el neki, hogy te szereted, ő azonban csak barátod akar lenni, ez téged pedig fájdalommal tölt el, ezért megszakítod vele a kapcsolatot.

2010. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Törődj bele.Ha nem kellesz neki,hát nem kellesz.Ez van.És ha meztelenül járkálnál előtte?
2010. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.:D gondolkozok

még írjatok.

2010. szept. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!