Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm időponthoz egyezteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm időponthoz egyezteti az együttléteinket, találkáinkat. Ez normális? Szóvá tehetem? 22F

Figyelt kérdés

Ő amúgy 18 éves, még középiskolás.

És egész egyszerűen arról van szó, hogyha találkozunk 5 órakor délután mondjuk, már rögtön az elején kijelenti, hogy "csak 6ig vagy negyed 7ig ér rá, mert megy a bnőjéhez vagy a bnője megy hozzá". És ez engem kissé zavar. Zavar, hogy amikor együtt vagyunk mindig az órát nézi, hogy még mennyit lehetünk együtt, és nekem az az 1-másfél óra kevés.


Én nem akarom leláncolni, de az tuti, hogy utánam még a bnőivel elvan 2 órát simán, én meg érjem be 1el...


2010. szept. 20. 09:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért nem semmik ezek a kommentek. ÍÁltalában azért szoktak itt rinyálni, hogy az aktuális csaj-srác hanyagolja a barátait az új szerelem kedvéért. És mindenki odavan, hogy ezt hogyan teheti, és köpköd, hogy nemá'.

most meg látjuk a fordítottját, amikor az aktuális csajnak a barátnők (Is) fontosak... akkor meg azért hibás a csaj, mert EGY HÉT UTÁN NEM HALÁLOSAN SZERELEMES A SRÁCBA és nem tölti vele MINDEN idejét :) érdekes :)

Kérdező: azelőtt, hogy megismerkedtetek... mennyi ideje ismertétek egymást? mennyi ideje volt álmodozni kettőtök kapcsolatáról? mennyi időt "futottál" utána?

Semennyit??? Prá napot??? akkor mit vársz? az érzések nem félnap alatt alakulnak ki! max tetszhetsz neki, de semmi komolyan NORMÁLIS MÓDON nem érez, hiszen ennyi idő semmire sem elég. Gyakorlatilag most dönti el, hogy fog-e valamit érezni irántad...

én türelmes lennék, max udvariasan és kérlelőn megmondanám neki, hogy angyon szeretnék vele több időt tölteni. és ha ő azt mondja, hogy nem ér rá, akkor tűrnék és reménykednék, hogy belém szeret. ha meg nem tudod ezt kivárni, akkor keress mást. pff

2010. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát, utolsó, te sem voltál még szerelmes!

Ha szeret valaki egy lányt, és a lány le sem szarja az embert, sőt, mindne más fontosabb nála, az elég szar tud lenni!

Szerintem próbáld vele megbeszélni hogy neked ez így nem kóser, hogy mindenki más fontosabb nálad, és neked ez rosszúl esik, szeretnél vele lenni szabad időtökben!

Ha neki ez nem tetszik, keress valakit, aki téged akar!

28F

2010. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
de, képzeld, voltam szerelmes. és vagyok is. 5 évig éltünk távkapcsolatban, szóval nekem ne magyarázza senki, hogy milyen az, amikor kevés időt van együtt a szerelmével. én nem ezt mondtam amúgy! én azt mondtam, hogy a lány nem biztos, hogy 1 hét után halálosan szerelmes! és akkor nyilván nem várhatja el, hogy mindent eldobva minden idejét vele töltse! hagyjon időt a lánynak, hogy kialakuljanak az érzései. ha meg már féléve ácsingóznak EGYMÁS iránt (tehát a lány is iránta), akkor természetesen más a szitu.. de ismerve a mai rohanó fiatalokat, nem hiszem, hogy ez a helyzet!
2010. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy a csaj észre sem veszi, hogy ez így nem faxa!

Nem is gondol bele, hogy mit érezhet ettől a barátja, hogy az óráját nézegeti, min tha csak azt várná, mikor mehet már!

Az ilyen csajnak nem kéne kapcsolatra válalkoznia!

Minek neki a pasi, ha azt érzékelteti, hogy nem fontos neki?

2010. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!