Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm időponthoz egyezteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm időponthoz egyezteti az együttléteinket, találkáinkat. Ez normális? Szóvá tehetem? 22F

Figyelt kérdés

Ő amúgy 18 éves, még középiskolás.

És egész egyszerűen arról van szó, hogyha találkozunk 5 órakor délután mondjuk, már rögtön az elején kijelenti, hogy "csak 6ig vagy negyed 7ig ér rá, mert megy a bnőjéhez vagy a bnője megy hozzá". És ez engem kissé zavar. Zavar, hogy amikor együtt vagyunk mindig az órát nézi, hogy még mennyit lehetünk együtt, és nekem az az 1-másfél óra kevés.


Én nem akarom leláncolni, de az tuti, hogy utánam még a bnőivel elvan 2 órát simán, én meg érjem be 1el...


2010. szept. 20. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha neked így nem jó,akkor mondj búcsút neki te..Keress másik lányt aki több időt fog veled eltölteni..

Ne haragudj,hogy ezt mondom,de nem hiszem,hogy ha a barátnőddel szakítasz akkor őt ez le fogja törni..

Mert ha szeretne akkor veled töltené a legtöbb időt ami van..

2010. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 rozika10 ***** válasza:
szerintem is igy van mikor én ösze jöttem a mostani férjemmel a legtöbb időt együtt töltöttük és ezt a barátnők is megértették!szerintem nem szeret igazán!!!!!!!!!!
2010. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 komasa ***** válasza:
Egy jó kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség. Szóvá teheted -e? Szóvá kell tenned!!! Beszéljétek meg ezt a dolgot és találjatok közösen megoldást a problémára. Ha nem meg akkor kérdezd meg később, hogy mit tegyél....
2010. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy 1 hete vagyunk együtt. De szerintetek jogos, hogy az a bajom, hogy másfél órát tölt csak velem? Mármint jogosan várom el, hogy akár 2 órát, 2-3 órát is együtt legyünk? Jó suli van, 5re végez a tanulással, akkor legyen mondjuk 2 óra...szal jogosan várom el?
2010. szept. 20. 09:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak egy órát képesveled tölteni az sajnos nem a nagy szerelem jele. Ha valaki igazán szeret valakit, akkor ha úgy akarja, az összes szabadidejét vele tölti, és nem érzi áldozathozásnak, és nem az óráját lesi folyton. Én ha együtt akarok lenni a párommal, akkor a barátnőim háttérbe szorulnak, és már 3 éve együtt járunk. A páromra mindig több idő jut, mint a barátnőimre.
2010. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ennek már így az elején, 1 hét után így kell lennie? Mert én tudom hogy csomó időt tudnék vele tölteni, de lehet ez azért van mert én vagyok kissé ragaszkodó....
2010. szept. 20. 10:00
 7/14 Fülünyúl ***** válasza:

1 hét még igencsak kevés idő ahhoz hogy bármelyikőtök is elvárjon a másiktól dolgokat.


Hagyd kialakulni a dolgot, bár ha az óráját lesegeti amikor veled van, az nem sok jót mutat. Ha odáig lenne érted, akkor nem az óráját nézné, ez tuti.


Az egy dolog, hogy te belezúgtál, vagy szeretnél kapcsolatot vele, a kérdés hogy ő mit érez irántad. Mert olyan szekér után futni ami nem vesz fel felesleges.

2010. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És iylen "komolyabb" dolgokról elbeszélgetni vele 1 hét után...hát hogy is mondjam..nem fogja megijeszteni? Hogy már most ennyire komolyan tervezek? MErt lehet az van, hogy eddig csak korabeli srácokkal volt együtt. Én viszont teljesen mást várok el egy lánytól, mint egy 18 éves srác...és lehet hogy ő ezt még nem tudja...
2010. szept. 20. 10:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle már a találkozó előtt, hogy van-e programja aznapra, és ha van, akkor inkább halasszátok el a találkozót, és aznap legyen a barátnőivel, veled meg következő nap. Azért 1 hét után még nem kéne ezen ennyire kiakadnod. Mindent meg lehet (kell) beszélni.
2010. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Normális,hogy beosztja az idejét hogy másokra is jusson.Annyira nem lehet oda érted.Szóvá teheted,nem fogja leharapni a fejed.
2010. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!