Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mijert ien velem? Pasik ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mijert ien velem? Pasik ti jobban tudjatok

Figyelt kérdés
Olyan van,hogy van egy fiu,akivel rég ota kavarok,elejében nem is tetszett annyira,de most meg,nagyon is oda vagyok erte.Minden 7vegen,ö jott oda hozzam,mindig at ölelt,vagy fere hivott,meg beszelgetett velem,de soha nem mondta azt,hogy szeretne velem jarni,de en kicsit remenykedtem benne,nem is jartam senkivel sem miatta,es ez igy ment 3honapig.Most meg 7vegen,oda sem jott hozzam,csak folyton nezett,mint mindig,a szeme rajtam volt.És a baratnom,mondta azt,hogy mennyek oda hozza,es kapjam le ugy ahogy ö szokta,hogy vegre tudjam mit akar tollem,en oda is mentem hozza,es ö meg ugy el lokott magatol,mindenki elott,ugy le égetett ezzel:-Sbiztos en vagyok a hibas,de akkor is en nem ertem total öt,aztan smsztem vele,hogy mijert tette,de csak jobban ossze vesztem vele:(
2010. szept. 19. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szórakozik veled, nem akar járni, csak smárolgatni néha. Most hétvégén meg azért lökött el, mert pont akkor mentél oda, mikor ott volt egy olyan lány a közelében, akivel talán már alakulna valami.
2010. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szóval valami komolyabb.
2010. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ugy tünik,csak 3 honapja:S
2010. szept. 19. 23:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát de most komolyan, ha akarna valamit, akkor meg nem így viselkedne! Inkább ennyire kellesz neki csak, de azt is csak akkor, ha ő akarja, ne te szabd a feltételeket, majd ő megy, ha vágyik rád. :-(
2010. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:(
2010. szept. 20. 00:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Mivel csak úgy bárkit lekapsz a buliban, ezért undorodik tőled. Én leglaábbis bizto undorodnék tőled. Vayg nunit villantasz vagy hagyod a fenébe. (De elolvasva téged, már gondolmo villantottál nunit a diszkóban neki.)
2010. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
tévedsz,mert nem kapok le barkit egy buliba.Én csak vele csinaltam ilyent,de ezt ugyanugy ö is csinalta velem.
2010. szept. 20. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!