Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mijert ien velem? Pasik ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mijert ien velem? Pasik ti jobban tudjatok

Figyelt kérdés
Olyan van,hogy van egy fiu,akivel rég ota kavarok,elejében nem is tetszett annyira,de most meg,nagyon is oda vagyok erte.Minden 7vegen,ö jott oda hozzam,mindig at ölelt,vagy fere hivott,meg beszelgetett velem,de soha nem mondta azt,hogy szeretne velem jarni,de en kicsit remenykedtem benne,nem is jartam senkivel sem miatta,es ez igy ment 3honapig.Most meg 7vegen,oda sem jott hozzam,csak folyton nezett,mint mindig,a szeme rajtam volt.És a baratnom,mondta azt,hogy mennyek oda hozza,es kapjam le ugy ahogy ö szokta,hogy vegre tudjam mit akar tollem,en oda is mentem hozza,es ö meg ugy el lokott magatol,mindenki elott,ugy le égetett ezzel:-Sbiztos en vagyok a hibas,de akkor is en nem ertem total öt,aztan smsztem vele,hogy mijert tette,de csak jobban ossze vesztem vele:(
2010. szept. 19. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De mit mondott smsben?
2010. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

ezek szerint már nem érdekled... :S

vagy még azt tudom elképzelni, hogy hallott rólad vmi pletykát, amit elhitt...

L18

2010. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyest kapott helyesírásból, ezért mérges volt. Talán tanulhatnál vele kicsit.....
2010. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt irta,hogy hogy kebzelem azt hogy oda megyek es le kapom.de ö is mindig ezt csinalta..
2010. szept. 19. 22:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Mit írkáltatok egymásnak smsben, csak mondott valamit, nem?
2010. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet h rossz napja volt...mindenkinek van...vagy valaki pletykát terjesztett rollad s attol...
2010. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Most akkor ő eddig csak átölelt, félre hívott beszélgetni, vagy le is kapott ilyenkor?
2010. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hat smsben csak szidott,meg meg kertem,hogy jojon visza es anyitt irt hogy "nem"
2010. szept. 19. 22:38
 9/17 A kérdező kommentje:
le is kapott..
2010. szept. 19. 22:42
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
tátótáitotópé
2010. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!