Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? (többi lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (többi lent) Fontos

Figyelt kérdés
Most szakított velem a barátom azzal az indokkal hogy megunta mert nem mondtam neki hogy szeretem (mert nekem ehhez idő kell a régebbi esetekből tanulva!Féltem a csalódástól! Mit csináljak mert nekem csak ő kell senki más!!!!
2010. szept. 19. 21:48
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
2 héttel ezelőttig tudtam hogy szeret de már nem vagyok benne biztos!meg rokonom mondta bátyámnak hogy ő már múlthéten dobni akart de mivel könyörögte neki ezért nem!És hogy sorra csal azért mert most is könyörögnöm kell majd neki hogy kezdjük újra és ebből azonnal tudni fogja hogy mennyire szeretem és félek hogy ki fogja ezt használni!És pont ezért nem értem én sem mert ha szeretne mint ahogy mondja akkor nem dobott volna!!!:S
2010. szept. 19. 23:06
 22/28 anonim ***** válasza:

Hát, én biztos nem könyörögnék egy pasinak sem! Szerintem hagyd egy kicsit pihenni ezt a kapcsolatot. Figyeld meg, hogy ő meddig bírja nélküled. Ha megteszi az első lépést feléd, akkor viszonozd, de ha nem tesz semmit, akkor hagyd a fenébe, nem érdemes 2 hónap után már így balhézni! Szerintem hagyd, hátha lenyugszik, átgondolja és majd keres.

Amúgy meg bizalom nélkül nem működik egy kapcsolat sem! Lásd most is csak a sírás megy. És a bizalmat, sokszor meg kell előlegezni, sajnos ez van. Legyél óvatos, de melegszívű, érezze a másik, hogy szereted.

Ez a szeretlek szó meg olyan kis piti dolog, ha fontos neki, mondjad. Most ezen fog múlni? Ha szereted, úgy ahogy leírtad, akkor ezt miért nem lehet neki is elmondani? Azt írtad, hogy féltél, ha kimondod, akkor tudni fogja, és kihasznál, leszarja a fejed. De ha állandóan könyörögsz neki, meg ilyenek mutatod, mennyire fontos neked, akkor ebből nem fogja tudni? Tényleg azon a szón fog múlni? Ez nem csak neked szól, hanem neki is. Miért olyan jó ezt hallani? Minek kell kikényszeríteni az emberből? Olyan fura ez az egész.

2010. szept. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
inkább nézd az aktívot
2010. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló köszönöm szépen a normális választ!
2010. szept. 21. 20:19
 25/28 anonim ***** válasza:
beszarok h a lányok képtelenek kimondani azt a szót h "szeretlek", ha pedig a fiú kimondja, egyből pánikolnak, hogy hogy merészelte ezt...pfff
2010. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 II. Alkesz fáraó válasza:

Valószínűleg azért unt meg téged, mert tudja, hogy nagyon ragaszkodsz hozzá. Nekünk az kell, hogy mindig egy kicsit harcolni kelljen a nőért, különben egy idő után olyan lesz, mint egy családtag. Vagy mint egy bútordarab.

B megoldás, hogy már rég egy másik csajjal van.

2010. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Éppen az hogy nem ragaszkodtam hozzá! Nem sokszor mentem oda hozzá meg nem mondtam azért amit az előbbiekben leírtam!
2010. szept. 21. 21:07
 28/28 anonim ***** válasza:
a valóság az, hogy nem szeret, megunt, csak a dugásra kellettél, és még jól ki is baszott veled, mert kitalált egy ilyen szép kis mesét,és előjött egy ilyen szar szakítódumával, hogy még te érezd rosszul magad.. mert a szerelmet érezni kell, nem mondani, és valószínű éreznie kellett, ha tényleg így van. Egyszerűen ő nem szeret téged, nem fog visszajönni. Sajnos saját tapasztalat..
2010. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!