Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? (többi lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (többi lent) Fontos

Figyelt kérdés
Most szakított velem a barátom azzal az indokkal hogy megunta mert nem mondtam neki hogy szeretem (mert nekem ehhez idő kell a régebbi esetekből tanulva!Féltem a csalódástól! Mit csináljak mert nekem csak ő kell senki más!!!!
2010. szept. 19. 21:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
én is szakítottam volna veled a helyében.
2010. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Először is, ha neked ő kell senki más blablabla, miért nem neki mondtad, de hamarabb? Másik, hogy most ebből ennyit tudok leszűrni, ha ezt mondta lehet ezért szakított, (lehet csak hazudott, de ebből nem lehet megállapítani).

20F

2010. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy fontosabb érezni, mint mondani! Mivel lenne jobb, ha mondogatnád, de nem éreznél úgy! Mondd meg neki, hogy márcsak ezért is vagy te ilyen különleges lány, hogy nem mondogatod csak úgy mindenkinek, annál te komolyabb vagy! Kicsit figyeljen jobban a jelzéseidre, nyissa ki a szívét és érezni fogja, hogy fontos neked! Az a szó, csak szó! :-)
2010. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Azért nem mondtam neki mert féltem hogy csalódok és féltem hogy kihasználja a helyzetet hogy tudja hogy szeretem és leszarja a fejem!!!!


És azt mondta nekem hogy nem akar elveszíteni soha ! de még is dobott ezzel az indokkal!!!!:S

De nagyon szeretem de nem érti meg!!!

2010. szept. 19. 21:53
 5/28 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje voltatok eggyutt?fel el utan mar kinos az ilyesmi:D
2010. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Meg elvileg az volt a baja hogy a barátnőmmel beszélek és nem vele vagyok eleget!!!!
2010. szept. 19. 21:55
 7/28 A kérdező kommentje:
2 hónap!
2010. szept. 19. 21:56
 8/28 anonim ***** válasza:
Légyszi ne haragudj meg, de szerintem ő nem szeretett téged annyira, mint te őt, úgyhogy kár bánkódni! Ha egy ilyen kis dolog miatt szakít, nem is próbál beszélgetni veled, megérteni az érzéseidet, akkor egy egoista ember, az a fontos neki, hogy neki jó legyen! Ha baja van veled, akkor már rögtön szakítani kell? Szerintem jobb, hogy már most kiderült, hogy milyen, nem akkor, mikor kimondtad volna, hogy SZERETED! Lehet, hogy nem is értékelte volna, utána is megsértődött volna valamin.
2010. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Az a szar hogy 2-szer mondta nekem ezt de nem gondoltam volna hogy ennyire rosszul esik neki!És az utolsónál sírt is!:s Jóvá lehet vhogy tenni? Vagy hagyjam mert utána ki fog használni?
2010. szept. 19. 22:08
 10/28 anonim ***** válasza:
Melyik részét mondta kétszer?
2010. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!