Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? (többi lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (többi lent) Fontos

Figyelt kérdés
Most szakított velem a barátom azzal az indokkal hogy megunta mert nem mondtam neki hogy szeretem (mert nekem ehhez idő kell a régebbi esetekből tanulva!Féltem a csalódástól! Mit csináljak mert nekem csak ő kell senki más!!!!
2010. szept. 19. 21:48
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hogy neki rosszul esik hogy nem mondom és nem vele vagyok állandóan!!!De ha a barátnőmmel is beszélni akartam30 percet vagy 1 órát!Az olyan nagy baj?
2010. szept. 19. 22:11
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hm, hát akkor meg lehet, hogy túlságosan szeret téged, mármint ragaszkodik hozzád, és azt akarja, hogy neki is csak te létezzél a világon? Se barátnő, se család, se semmi?
2010. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
A családommal jóba akart lenni hogy nekem jó legyen azt is mondta hogy hogy legyek a barátnőmmel de ne ennyit! És szerintem vagy mert túlságosan szenvedett (azt mondta hogy minden este ezért bőgött , nem előttem , kérsezte magától hogy miért nem modja ki) hogy nem mondtam neki hogy szeretem de elmondtam neki 1 hete vagy mert van más!!!
2010. szept. 19. 22:20
 14/28 anonim ***** válasza:
De hogy érzed, szeret téged?
2010. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ahogy ott bőgve mondta hogy nem akar elveszíteni akkor igen meg az utolsó 2 hetet kivéve igen éreztem!Múlthéten is akart doni de elmondtam neki hogy miért nem mondtam ki neki hogy szeretem és akkor azt mondta hogy akkor ne legyen vége(2 órán át könyörögtem neki)Az az oka főként hogy dobott hogy nem bírt bennem bízni!(mert 4 fontos fiú haverom van és azokkal msn-eztem meg amit az előzőekbe leírtam)
2010. szept. 19. 22:35
 16/28 anonim ***** válasza:
És most őszintén, de őszintén!!!! Te szereted őt? Szerelmes vagy belé?
2010. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Annyira mint őt nem szerettem még soha!!!!És nem akarom elveszíteni!Bár már szakított velem d akkor sem akarom!!!!
2010. szept. 19. 22:39
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy szeret téged, és te is szereted őt, akkor meg mondd már meg neki is, hogy SZERETED, és le van rendezve a dolog. Ne húzd most már az időt, mert el fogod akkor veszíteni. Ezt a 4 fontos fiú haver + lánybarátnők dolgot meg beszéljétek meg, gondoskodnod kell róla, hogy ne érezze magát kevésbé fontosnak. Úgy csináld, hogy ne legyen féltékeny, de azért magyarázd el, hogy neked fontosak a társas kapcsolatok is.
2010. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki hogy nekem ő a legfontosabb !Csak ha most elé állok hogy beszéljük meg ezek után nem fog sorra csalni mert tudja hogy szeretem???
2010. szept. 19. 22:56
 20/28 anonim ***** válasza:

Sorra csalni? De azt írtad, ő is szeret. Akkor miért csalna meg? Van rá okod, hogy ne bízz benne?

Ez a sok szenvedés már tényleg megfertőzi ezt a kapcsolatot.

2010. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!