Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne oltós válaszokat írjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne oltós válaszokat írjatok ha lehet! Szerintetek mit csináljak? 17L

Figyelt kérdés

Együtt voltam 4hónapig egy sráccal, nagyon szerelmes vagyok még mindig, egy hónapja szakított velem.. így az igazi okát nem mondta el, annyit tudok amiket elmondott haverjainak meg családtagjainak.

Előttem mindig komoly, hosszabb kapcsolatai voltak és sokszor átb*szták..

amiket én visszahallottam az az volt, hogy azért szakított velem, mert tudja, hogy nekem nem csak ő lesz a pasim, fogok másfelé is tekintgetni.. meg azt mondta másoknak, hogy neki egy komolyabb csaj kell, egy idősebb.. mert nem akarja azt, hogy pár évig együtt leszünk aztán én szakítok vele..

oké, bizonyos mértékig megértem, hogy így fogja fel az ember /ti is/, hogy egy fiatal csaj még kifogja élni magát és nem áll meg az első olyan pasinál akivel elveszti a szüzességét.. de én nem tudom, nem érzem, hogy nekem más kéne... nyílván változik a nézetem pár év múlva vagy nem tudom, de most annyira szeretnék vele lenni.. meg az, hogy ő nem akar csalódni, bezzeg én hatalmasat csalódhattam.. akkor szakított velem, amikor annyira jól megvoltunk meg egy nyári estén.. annyira rossz volt.. meg nem tudom egyszerűen lezárni magamban, pedig igyekszem.. csak így hopp kidobott. semmi nézeteltérés, meg semmi.. csak mondta, hogy legyünk barátok.. még hogyha adna egy elfogatható választ, könnyebben feltudnám dolgozni magam de nem tudom így..

még reménykedek picit, hogy hátha.. pasiknál nem lehet tudni, egyik percben azt gondolják, a másikban meg azt..

tegnap is egyhelyen buliztunk, mindig azon kaptam magam, hogy mellettem táncol meg néz.. és egyszerűen nem bírom megérteni.. most mi van ha 6 évvel idősebb.. 4hónap nem olyan kis idő, megtudtam szeretni nagyon.. nem értem, hogy miért nem gondolkozott előbb :(:( nem is hiszem el, hogy egyáltalán szeret, mert így hagyta, hogy én csalódjak..magát meg megakarja kímélni...szép


2010. szept. 19. 19:38
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szia én pont ugyanígy jártam nyáron csak én egy lánnyal...elég rosszul esett amikor szakított velem, de 3-4 után már nem érdekelt különösebben. Én sem tudtam meg az okát, csak így slussz-passz vége.Próbáltam vele beszélni a dolgok után, de ő nem állt velem szóba, szóval szerintem felejtsd el.Vannak sokkal jobb emberek is nála....
2010. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is fejeltsd el, ha tényleg szeretne, akkor emiatt biztos hogy nem szakított volna veled. Valamit lehet érez irántad, de biztos hogy nem szerelmes. Szerintem is hagyd békén, ne keresd egyáltalán.
2010. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszi nektek is!

jaja ezt mondják, hogyha nem foglalkozom vele, meg nem veszek róla tudomást..akkor az jobban fog neki fájni..és talán észbe kap..

eddig nem akartam annyira elfelejteni, úgy voltam vele, hogy akarom is meg nem is..de most tényleg elakarom már hiába szeretem:S

ja amugy hétvégén megint ugyanott bulizunk... tipp???ne fogllakozzak vele?

2010. szept. 19. 20:24
 14/17 anonim válasza:
szeintem fél a szerelemtől,vagy nem tetszel neki.de szerintem a legfontosabb ok amiért szakított veled,az az amit te magad mondtál ki:nem adhatod meg neki azt amit egy idősebb csaj igen.szerintem ez hülyeség,de valószínüleg így gondolja. próbálj meg beszélni vele.ne támmadd le,csak mond meg neki amit érzel, és azt h semmi sem tarthat örökké.de mi van ha mégis? ha nem próbálja meg akkor nem fogja sohasem megtudni,h összejönne e veled a nagy szerelem.ha nagyon ellenkezik,meg kertel,akkor inkább hagyd és bár tom,h nagyonnehéz de felejtsd el.jah és még valami:csak olyat szeress aki viszontszeret!!!!remélem tudtam segíteni!
2010. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nah végre nyelvtanilag egy értelmes írás. Értelmes lány vagy már látom. Az oka nagyon egyszerű: nem vállalja az érzéseit. Ennyi. Evvel sebeket ejt a másikban, de jelenleg nem foglalkozik vele, mert magával van elfoglalva.


Lehet hogy bosszút akar állni a női nemen, ergo mindenkit megk*félni, de téged ki akar hagyni a szórásból. Lehet úgy gondolja, nem érdemled meg. Nem vicc, sok pasi ilyen. Te sajnos nem tudsz semmit tenni. Pontosabban csak egyet, elfogadni a helyzetet. De az időbe telik.

2010. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia

Ha képes volt ilyen gyorsan elengedni annak ellenére, hogy szeretett, akkor vagy nem volt igaz amit mondott, vagy kiábrándult belőled.

Az meg, hogy fél a csalódástól szánalmas kamu, ha mindenkit elenged akkor sosem lesz pozitív élménye.

A srác 23... nekem inkább úgy tűnik, hogy játszik veled.

Felvállalhatná a saját döntéseit ennyi idősen, legalább egy normális válasszal/indoklással, már ha ő maga tudja mit akar.

2010. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

ennyi

köszi a válaszokat!:):)

egyébként most már kezdem elfelejteni, látom h nem foglakozik velem.. meg a haverjai is hanyagolják már.. annyira elszívta már az eszét..

és én nem tudtam h drogozik, pár napja tudtam csak meg, hogy emiatt már elkerülik.. jobb lesz így:)

köszi nektek szép napot

2010. szept. 23. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!