Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne oltós válaszokat írjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne oltós válaszokat írjatok ha lehet! Szerintetek mit csináljak? 17L

Figyelt kérdés

Együtt voltam 4hónapig egy sráccal, nagyon szerelmes vagyok még mindig, egy hónapja szakított velem.. így az igazi okát nem mondta el, annyit tudok amiket elmondott haverjainak meg családtagjainak.

Előttem mindig komoly, hosszabb kapcsolatai voltak és sokszor átb*szták..

amiket én visszahallottam az az volt, hogy azért szakított velem, mert tudja, hogy nekem nem csak ő lesz a pasim, fogok másfelé is tekintgetni.. meg azt mondta másoknak, hogy neki egy komolyabb csaj kell, egy idősebb.. mert nem akarja azt, hogy pár évig együtt leszünk aztán én szakítok vele..

oké, bizonyos mértékig megértem, hogy így fogja fel az ember /ti is/, hogy egy fiatal csaj még kifogja élni magát és nem áll meg az első olyan pasinál akivel elveszti a szüzességét.. de én nem tudom, nem érzem, hogy nekem más kéne... nyílván változik a nézetem pár év múlva vagy nem tudom, de most annyira szeretnék vele lenni.. meg az, hogy ő nem akar csalódni, bezzeg én hatalmasat csalódhattam.. akkor szakított velem, amikor annyira jól megvoltunk meg egy nyári estén.. annyira rossz volt.. meg nem tudom egyszerűen lezárni magamban, pedig igyekszem.. csak így hopp kidobott. semmi nézeteltérés, meg semmi.. csak mondta, hogy legyünk barátok.. még hogyha adna egy elfogatható választ, könnyebben feltudnám dolgozni magam de nem tudom így..

még reménykedek picit, hogy hátha.. pasiknál nem lehet tudni, egyik percben azt gondolják, a másikban meg azt..

tegnap is egyhelyen buliztunk, mindig azon kaptam magam, hogy mellettem táncol meg néz.. és egyszerűen nem bírom megérteni.. most mi van ha 6 évvel idősebb.. 4hónap nem olyan kis idő, megtudtam szeretni nagyon.. nem értem, hogy miért nem gondolkozott előbb :(:( nem is hiszem el, hogy egyáltalán szeret, mert így hagyta, hogy én csalódjak..magát meg megakarja kímélni...szép


2010. szept. 19. 19:38
1 2
 1/17 Kamuuu ***** válasza:
Kérdezd meg hogy nem próbáljuk meg még1x?:$$$
2010. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ő akarja kiélni magát!!!
2010. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, amitől fél. Lehet, hogy nem az az általános, hogy tizenX évesen megtalálod az igazit, aki mellett maj dleéled az életed, de én például 16 éves korom óta vagyok a párommal, akivel már az összeköltözést és esküvőt tervezgetjük. Nem kellene más, nem is tudná Őt pótolni senki más. Van ilyen, nekem elhiheted. Jó mondjuk én alapból nem vagyok bulizós fajta, 1 kezemen meg tudom számolni hányszor voltam buliban. De csak hogy lásd, el lehet magad kötelezni 1 életre 17 évesen is. És ha ebben benne vagy, az nem áldozat, hanem hatalmas nagy ajándék az élettől. Van aki 40 évesen is a párját keresi... :)

21/L

2010. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de most azt nem lehet.. tegnap is azt mondta egy haveromnak, hogy jó volt velem meg szép vagy aranyos.. és semmi baja nincs velem, de fél a csalódástól.. oké tisztában vagyok vele, hogy én még nem tudom megadni neki azt, mint egy olyan csaj aki már azért mentesebb szüleitől meg stb de nagyon szeretem :(:(:(
2010. szept. 19. 19:43
 5/17 A kérdező kommentje:

húú utolsónak köszönöm! én is így gondolom..

meg akik azt mondják, hogy 17 évesen nem lehet úgy igazán szerelmesnek lenni.. arra nem tudok mit mondani, mert én tényleg úgy érzem.. mikor meglátom vagy csak meghallom a hangját már elkezdek remegni, lever a víz, a szívem 1000rel kalapál.. iszonyatosan szeretem..

és meg is mondtam neki.. meg néhány ismerősöm is mondta neki, hogy én szeretem, erre ő : "nem tudok mit csinálni vele"

meg amikor én mondtam neki hogy szeretem mit mondott? hogy őt nem lehet szeretni.. fúú annyira utálom az ilyen szánalmas dumát.. meg én arról nem tehetek hogy sok csaj átb*szta már..de ez annyira nem jelenti azt, hogy én is átfogom :(:(:(

2010. szept. 19. 19:46
 6/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:43


Jó lenne ha én is egy olyan álom világban élhetnék amiben te! De sajnos ez nagyon sok mindenkinek nem adatik meg!:(


Am meg lehet hogy tényleg a csalódástól fél, valaki, vagy saját maga telebeszélte a fejét ezzel a marhasággal!!!

2010. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nézd... szerintem itt vele van a probléma. ha ő szeretne téged, úgy mint te őt, akkor nem lépte volna ezt meg... Azt tudnám neked tanácsolni, hogy ne keresd, hagyd békén. Ha szeret, nem fogja kibírni és beszélni fog veled. Ha nem, akkor sajnos el kell őt felejtened...

utolsó voltam

2010. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

álomvilág? mármint?

amúgy nehogy azt hidd, hogy ez olyan jó..ez a 4hónap volt ennek a 17évnek a legszebb időszaka..és bármit megadnék érte hogy legalább egy napot még megismételhessek belőle! és most annál rosszabb...

2010. szept. 19. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagy nem komplett, vagy kiábrándult belőled és ezt az ürügyet találta ki.
2010. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

kiábrándult?

hát nem tudom, néha felhívott ebben az egy hónapban meg akkor nem úgy nézne rám ahogy..és ez ad reményt nekem..

más mond mint amit a szemeiben látok

2010. szept. 19. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!