Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az a csajoknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az a csajoknak ha szivatják a fiúkat?

Figyelt kérdés
Myvipen kölcsönösen kedveltük egymást a csajjal, majd msnen is beszéltünk, tök jól megvoltunk és megbeszéltük hogy találkozunk valamikor. Amikor eljött a nap rámírt hogy fáj a torka és halasszuk el 1-2 nappal, de nem szivat, tényleg szeretne velem találkozni. Azóta fel se jött msn-re. (Több mint 1 hete)azelőtt meg minden nap fent volt. 16/f
2010. szept. 19. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
mivan, ha tényleg beteg? vagy rossz anyagi helyzet miatt lemondták az internetet? vagy tönkrement a gép? vagy hirtelen családi okok miatt el kellett menni valahova, ahol nincs net? ha valaki nincs msn-en nem feltétlenül jelenti azt, hogy letiltott vagy letörölt. jó oké értem te szeretet és vele akarsz lenni, de történnek még olyan dolgog ami miatt valaki nem kerülhet msn közelbe.
2010. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Már bocs de 99%-ban a fiúk szívatják a lányokat, azzal, hogy elhitetik, hogy szeretik, de közben csak baszni akarnak...
2010. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Osztom az előző véleményét.

Lehet,hogy tényleg beteg.Lehet,hogy éppen lázasan fekszik otthon és semmit nem tud csinálni.

De az is lehet,hogy sok dolga van mostanában és ezért nincs msn-en.



Persze,nem zárhatjuk ki azt sem,hogy szándékosan nincs msn-en,vagy rejtve van...

15/L

2010. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:10


Miért én akkor ilyen vagyok?????????????!!!!


Ne általánosíts BABÁM!

2010. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet h ott volt azon a helyen ahol taliznotok kellet volna csak nem teccetél neki.
2010. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
A 2. válasz jogossssss!:)
2010. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egymás szivatásánál tartunk akkor döntetlen! A pasik sokszor télleg csak eljátszák, hogy szeretnek valakit pedig csak dugni akarnak! Viszont a lányok se a kis ártatlan szentek... Sokszor hülyítik a fiúkat a félreérthető jeleikkel meg a kacsintgatásaikkal, aztán meg jót röhögnek ha félreértjük!

Szóval nálam ez a meccs 1-1...

18/f

2010. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg myvipen az utolsó belépését, vagy más közöségi portálon, és rájössz, hogy mikor volt gépközelben!

Windows Live Messengernél meg meg tudod nézni h. ki tiltott le, de ez nem mindíg ad igazat..

(Plus!/partnerlista-karbantartó)

2010. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fiúk miért szivatják a lányokat?


ezenfelül pedig, eeelképzelhetőőő hoyg valóban beteg, esetleg lázas. De szeretem mikor ilyen messzemenő következtetéseket vonnak le abóbl hogy msnen mi történt. Várd meg mig ujra feljön, és majd akkor meglátjuk.

2010. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idióta az összes! 16 év körüli csajról lehet szó, naná, hogy beijedt, másról nem lehet szó! De pont most nem tud feljönni! Na haggyá már! Én egy dolgot vallok, ha valaki el akar érni valakit, akkor eléri így vagy úgy biztos! Ha meg tényleg beteg, és nincs kedve senkihez sem, akkor is tudja, hogy ezzel, hogy nem jelentkezik elronthat mindent, szóval akkor el is akarja rontani a dolgokat, ha így van! Ennyi!
2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!