Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Titeket felidegesítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket felidegesítene, ha a barátotok alulöltözött csajismerősei képeihez kommentelgetne?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rosszul esik...
2010. szept. 19. 17:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, h dicséretről van szó.

Engem nem zavarba, Miért ne dícsérhetne meg más lányokat?!

Velem még meg is beszélheti ha akarja.

Nem lennék egyáltaln féltékeny, ha tudnám, h csakis engem szeret, és kíván testestül-lelkestül. Namost rajtam kívül még lehet sokezer szép, jó nő. S mi bajom lenne ha megdícsérné őket?

2010. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

totál pasifüggő szerintem

pl a volt barátomnál semmi ilyesmire nem voltam berágva

a mostaninál viszont igen

tehát:

vannak srácok, akiknek egy dícséret nem jelent semmit, felér akár egy sziával, bármikor simán megteszi

más srácoknál ez jelenthet kifele kacsintgatást a kapcsolatból.

itt a kérdés azon van, hogy sunyi módon csinálja, vagy totál nyíltan, az utóbbi ártatlan dolog, nem kell aggódni

van akiben lehet bízni, van akiben nem

2010. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. Oké hogy megbízok a pasimban, de azért mégis csak rosszul esik ha más lányokat dicsér.:S Legalábbis én nem tudnám ilyen lazán venni. Mégis csak velem van.. bár ez helyzettől függ.. Mert ha egy lány barátjának megdicséri az új frizuráját pl. azzal nekem sincs bajom, de ha idegen lányoknak bókolna az már elég hülyén nézne ki szerintem.:S
2010. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!