Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem válaszol taz üzenetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem válaszol taz üzenetemre, akkor nem kedvel?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete írtam annak aki tetszik egy emailt. Nem válaszolt rá. Egyébként jóban vagyunk, de mégsem írt vissza.

Nagyon ritkán találkozunk, de ha találkozom vele, akkor ez így most cikis helyzet lesz? Hogyan viselkedjek majd vele? Mert ez így most úgy jön le, hogy én mennyire érdeklődtem utána, ő meg lekoptatott...


2010. szept. 18. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:

ó vannak ennél cifrábbak is. Volt egy lány ismerősöm, jóban voltunk, egyszer hivott táncolni oda, ahová ő jár (csak anyagilag nem jöttem ki), majd elakartam hivni találkozni, és 2 hónapig nem irt mert 2 munkája van.


Csak valamiért nem érzi fontosnak a választ, illetve "majd holnap".

2010. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!